Kierownik

Finance Project Manager

Prowadzimy projekt rekrutacyjny dla naszego Klienta, jednej z największych agencji interaktywnych w Polsce, oferującej szyte na miarę usługi w obszarze digital marketingu, SEO, SEM i technologii.

Export Manager

Dla naszego Klienta, znanego na rynku polskim jak i zagranicznym, producenta żywności z branży mięsnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Export Managera. Praca u naszego Klienta to praca w wielopokoleniowej firmie z pasją i misją do promowania świadomej i odpowiedzialnej konsumpcji mięsa. A wszystko to dzieje się ze szczególną dbałością o zrównoważony rozwój i dobrostan zwierząt.

Production Controlling Manager

Prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy, będącej liderem z obszaru produkcji żywności.

Macro-Region Sales Manager West

Our client is an international company that works in agricultural and industry. They have been present on the market for decades, constantly growing and developing.

Macro-Region Sales Manager East

Our client is an international company that works in agricultural industry. They have been present on the market for decades, constantly growing and developing.

Manager Klubu Muzycznego 

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży rozrywkowo-gastronomicznej, specjalizującej się w organizowaniu wydarzeń kulturalnych i  prowadzeniu klubu, poszukujemy Managera, który podejmie się wyzwania poprowadzenia nowego Klubu Muzycznego.

Senior HR Business Partner

Dla naszego Klienta, jednej z największych agencji interaktywnych w Polsce, oferującą szyte na miarę usługi w kanale B2B (głownie w segmencie MŚP) poszukujemy osoby do pracy w obszarze digital marketingu i technologii.

Leasing Manager

Prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta, firmy developerskiej, zajmującej się budową i wynajmowaniem powierzchni w zbudowanych przez siebie parkach handlowych.

Scroll to Top