CMS

O nas

Już ponad 25 lat wspieramy naszych Klientów w zakresie doboru oraz oceny menedżerów i specjalistów. Jesteśmy jedną z najbardziej aktywnych i doświadczonych firm doradztwa personalnego w Polsce.

Charakteryzuje nas kompleksowość usług, wysoka jakość wykonywanych projektów, wieloletnie doświadczenie konsultantów, znajomość rynku, rzetelność i etyka w działaniu. BIGRAM to My. Search Career HR.

logo o nas

Ponad 25 lat naszej obecności w biznesie
nie jest „o nas”, jest „o Was”. O naszych Klientach.

BIGRAM zawsze budował rynkową reputację na długotrwałych relacjach i jakości. Relacjach wzajemnie korzystnych i pełnych zaufania oraz jakości, której doglądamy codziennie. Ta filozofia przenika każdy fragment naszej działalności. Jest w DNA naszego całego zespołu. Indywidualnie i starannie podchodzimy do każdego zadania. Skuteczność i pasja pozwalają nam ciągle dążyć do poprawy w tym co dla Was robimy. Nie poddajemy się i chcemy, żeby to nas odróżniało.

Świat HR i świat biznesu to nasze naturalne środowisko. Projekty rekrutacyjne oraz doradcze, ocena, rozwój i zmiana w organizacji, różnorodne specjalizacje branżowe, employer branding to obszary naszej fachowości i kompetencji. Filozofia partnerstwa z klientami to szacunek dla Waszego czasu i patrzenie na zadania zawsze z Waszej perspektywy. Tylko wtedy nasze praca daje nam satysfakcję.

co mówią nasi klienci o współpracy

CMS

Piotr Padalak

Country Manager / Dyrektor Generalny JYSK POLSKA

Od ponad dziesięciu lat JYSK Polska współpracuje z firmą BIGRAM S.A. Fachowcy z BIGRAM sprawnie i skutecznie pomogli nam w rekrutacji na kilka stanowisk w ścisłej dyrekcji JYSK oraz przy obsadzeniu wybranych kluczowych stanowisk w naszej firmie. Sposób działania i efekty pracy BIGRAM oceniam bardzo wysoko. Kandydaci zatrudnieni w efekcie naszej współpracy z powodzeniem piastują swoje stanowiska. Po latach współpracy mam pełne zaufanie do zespołu BIGRAM i z pełną odpowiedzialnością mogę polecać usługi tej firmy.

CMS

Jarosław Romanowski

Członek zarządu CIECH S.A.

Grupa CIECH korzysta z profesjonalnych usług BIGRAM w obszarze rekrutacji kluczowej kadry menedżerskiej na rynku polskim, jak również na rynku niemieckim poprzez sieć partnerska BIGRAM- IIC Partners. Warte podkreślenia są skuteczność i rzetelność podejmowanych działań, realizowanych w ramach ustalonych z góry terminów oraz wymagań jakościowych naszej organizacji. Z przyjemnością rekomenduję BIGRAM jako zaufanego partnera w obszarze rekrutacji.

CMS

Tomasz Konarski

 Prezes YIT

Naszą owocną współpracę kontynuujemy od 2017 roku. BIGRAM jest firmą, do której zwracamy się w przypadku rekrutacji na kluczowe stanowiska w firmie. Wtedy korzystamy również z usług assesment centre, które pozwalają pogłębić wiedzę na temat kandydatów i wybrać osoby najbardziej pasujące do kultury organizacyjnej YIT. BIGRAM prowadzi dla nas również projekty na pozyskanie specjalistów i kierownictwa średniego szczebla. Doświadczenie i wiedza ekspercka zespołu BIGRAM pozwoliła nam zbudować świetny zespół, dzięki któremu YIT prężnie rozwija się na rynku deweloperskim w Polsce. Wraz z BIGRAM dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, przeprowadzając odpowiednio dobrane szkolenia czy uczestnicząc w międzynarodowych projektach takich jak Global Management Challenge. Cenimy sobie naszą współpracę i mamy nadzieję liczyć na wsparcie BIGRAM w kolejnych latach naszego rozwoju

CMS

Dagmara Żarska

Kierownik Działu Personalnego APATOR POWOGAZ S.A.

Od kilku lat moja firma współpracuje z firmą BIGRAM w ramach procesów rekrutacyjnych. W poszukiwaniu odpowiednich kandydatów liczy się nie tylko szybkość i liczba aplikacji, ale przede wszystkim jakość i zrozumienie potrzeb Pracodawcy. To właśnie dała nam współpraca z firmą BIGRAM. Dzięki ich pracy  znaleźliśmy odpowiednich pracowników, z którymi współpracujemy do dzisiaj. Na pewno wspólnie zrealizujemy jeszcze nie jeden projekt w przyszłości. Polecam firmę BIGRAM za jej profesjonalizm i doświadczenie.

CMS

Roee Shamir

Managing Director Aurec Capital Poland

Our long lasting business relationship with BIGRAM in the field of recruitment has allowed our company to grow and reach our strategic goals.

BIGRAM’s team has been demonstrating professional and goal-oriented approach, and the candidates which were offered to us were highly skilled and talented.

CMS

Grzegorz Należyty

Prezes Siemens Energy

Dzięki współpracy z BIGRAM wielokrotnie udało nam się pozytywnie poradzić sobie z wyzwaniami rekrutacyjnymi oraz z innych obszarów zarządzania personelem. W rekrutacjach na stanowiska menedżerskie, eksperckie, specjalistyczne, zawsze możemy liczyć na profesjonalne i partnerskie doradztwo, a także szybkie i skuteczne działanie. W BIGRAM doceniamy zwłaszcza nastawienie na potrzeby klienta i umiejętność wsłuchania się w nie. Możemy zdecydowanie polecić ich jako sprawdzonego dostawcę i partnera.

CMS

Piotr Walczak

Prezes Zarządu - Dyrektor Generalny, Lactalis Poland

Lactalis Polska współpracuje z firmą BIGRAM od ponad 15 lat. Firmę BIGRAM na rynku wyróżniają przede wszystkim wysokie kwalifikacje zaangażowanych konsultantów, którzy na bieżąco informują klienta o przebiegu procesu, na każdym etapie wykazują się pełnym profesjonalizmem , bardzo dobrą znajomością rynku, a także w sposób bardzo elastyczny potrafią dostosować swoje działania do zmieniających się potrzeb w trakcie projektu. Dodatkowym bardzo istotnym elementem są niewątpliwie jasne i przejrzyste warunki współpracy. Z całą pewnością możemy polecić BIGRAM jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Napisz do nas

* pole obowiązkowe