O nas

Już od 30 lat wspieramy naszych Klientów w zakresie doboru oraz oceny menedżerów i specjalistów. Jesteśmy jedną z najbardziej aktywnych i doświadczonych firm doradztwa personalnego w Polsce.

Charakteryzuje nas kompleksowość usług, wysoka jakość wykonywanych projektów, wieloletnie doświadczenie konsultantów, znajomość rynku, rzetelność i etyka w działaniu. BIGRAM to My. Search Career HR.

30 lat naszej obecności w biznesie nie jest „o nas”,
jest „o Was”. O naszych Klientach.

BIGRAM zawsze budował rynkową reputację na długotrwałych relacjach i jakości. Relacjach wzajemnie korzystnych i pełnych zaufania oraz jakości, której doglądamy codziennie. Ta filozofia przenika każdy fragment naszej działalności. Jest w DNA naszego całego zespołu. Indywidualnie i starannie podchodzimy do każdego zadania. Skuteczność i pasja pozwalają nam ciągle dążyć do poprawy w tym co dla Was robimy. Nie poddajemy się i chcemy, żeby to nas odróżniało.

Świat HR i świat biznesu to nasze naturalne środowisko. Projekty rekrutacyjne oraz doradcze, ocena, rozwój i zmiana w organizacji, różnorodne specjalizacje branżowe, employer branding to obszary naszej fachowości i kompetencji. Filozofia partnerstwa z klientami to szacunek dla Waszego czasu i patrzenie na zadania zawsze z Waszej perspektywy. Tylko wtedy nasze praca daje nam satysfakcję.

Co mówią nasi klienci o współpracy?

Międzynarodowi partnerzy

IIC Partners
 

Od 2002 roku należymy do elitarnej sieci IIC Partners, która zrzesza największe firmy executive search na świecie.
 
 

Career Star Group
 

W 2013 roku przystąpiliśmy do największego, międzynarodowego aliansu Career Star Group, w którym współdziałają firmy oferujące usługę outplacementu.
 
 

Międzynarodowe projekty

Global Management Challenge

Od 2000 roku organizujemy w Polsce krajowe edycje międzynarodowego konkursu Global Management Challenge, największej symulacji biznesowej dla menedżerów i studentów.
 

Enactus
 

Reprezentujemy w Polsce globalną organizację non-profit Enactus, która zrzesza liderów biznesu i liderów akademickich w działalności na rzecz zrównoważonego rozwoju. Obecny w ponad 35 krajach Enactus zrzesza ponad 1600 uczelni i 400 firm.

Scroll to Top