Executive Search

Nasz zespół Executive Search BIGRAM reprezentuje w Polsce jedną z największych na świecie sieci niezależnych firm executive search – IIC Partners.

W Polsce, podobnie jak w ponad 30 innych krajach na całym świecie koncentrujemy się na rekrutacji kadry zarządzającej najwyższego szczebla.

Zespół Executive Search BIGRAM to obszar prowadzony wyłącznie przez najwyższą kadrę zarządzającą. Każdy menadżer zaangażowany w projekt posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na wysokie stanowiska menadżerskie oraz zarządcze. 

Wspieramy, zarówno duże organizacje jak i średnie i małe przedsiębiorstwa w realizacji rekrutacji na stanowiska wysokiego szczebla. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, wspierając klienta na różnych etapach jego potrzeby rekrutacyjnej.

Nasza oferta dotycząca rekrutacji top managementu obejmuje następujące usługi:

Executive Search

Sukces metodologii Executive Search  polega na dokładnym zrozumieniu potrzeb oraz wymagań klienta. Nasze działania rozpoczynamy od szczegółowego zbadania celów, oczekiwań oraz wymagań Klienta dotyczących rekrutowanej roli. 

Na życzenie Klienta proces poszukiwań może poprzedzić wspólne stworzenie profilu kompetencyjnego dla danego stanowiska w organizacji – posiadamy doświadczony w tym obszarze wewnętrzny dział HR Consulting.

Projekty realizujemy w oparciu o wyznaczoną i ustaloną wcześniej z klientem strategię poszukiwań. Korzystając z metody Direct Search oraz rozbudowanej sieci kontaktów, jesteśmy w stanie szybko dotrzeć do profesjonalistów, którzy aktywnie nie poszukują pracy, a jednak ich doświadczenie oraz osiągnięcia zawodowe mogą być dla naszego klienta szczególnie interesujące. 

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu Executive Search pozwala nam na aktywne wspieranie naszych klientów na każdym etapie procesu rekrutacji, dając możliwie szeroki przegląd rynku czy sektora branżowego, a także zapewniając profesjonalną ocenę i selekcję kandydatów będących w procesie. 

W procesie oceny kandydatów bazujemy na przeprowadzeniu z kandydatami wywiadów opartych o wyznaczone wcześniej kompetencje. Dodatkowo, na życzenie klienta ocenę kandydatów możemy pogłębić poprzez procesy Assessment Centre, testy Profile XT lub indywidualne stworzone narzędzia oceny.

W każdym procesie realizowanym metodą Executive Search  sprawdzane są „referencje 360” wybranym kandydatom, dające szerokie spektrum opinii na temat ich sposobu pracy czy odnoszonych sukcesów. 

Pomagamy również naszym klientom w podjęciu ostatecznych decyzji, negocjacji warunków zatrudnienia, a także monitorujemy proces wprowadzenia kandydata do nowej organizacji oraz efekty jego pracy w niej.

Dzięki  przynależności do największej na świecie sieci firm specjalizujących się w Executive Search jesteśmy w stanie wesprzeć naszych klientów  w międzynarodowej ekspansji również poza terenem Polski. 

Polecamy także pozostałe usługi realizowane przez zespół konsultantów Executive Search:

Management Audit

Usługa, która pozwala na ocenę kompetencji oraz potencjału kadry zarządzającej, szczególnie w warunkach zmiany wynikającej z przejęcia, łączenia lub/i restrukturyzacji firm.

Połączone doświadczenie psychologów, metodologów (Dział Rozwoju i Ocen firmy BIGRAM) oraz konsultantów rekruterów (IIC Partners) mocno osadzonych w biznesie, pozwala właściwie ocenić sytuację i dokonać odpowiednich rekomendacji.

Targeted Head Hunting

Podejmujemy się trudnych projektów rekrutacyjnych, mających na celu pozyskanie menedżerów o unikalnych kompetencjach, z wąskiej, bardzo precyzyjnie określonej grupy docelowej.

>>> Sprawdź także nasze usługi z zakresu Rekrutacji Menedżerów i Specjalistów

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu:

Agnieszka Jabłońska

Executive Search & Recruitment Director

agnieszka.jablonska@bigram.pl

+48 695 408 090

LinkedIn

Scroll to Top