RETAIL & E-COMMERCE

Rekrutacje w branżach RETAIL & E-COMMERCE to jedna z kluczowych specjalizacji konsultantów BIGRAM. Od 1993 roku wspieramy międzynarodowe i polskie sieci handlowe oraz od ponad 10 lat rozwojowy sektor e-commerce. Zdobyliśmy renomę na rynku i szereg referencji od naszych stałych, zadowolonych Klientów z tych sektorów.

Kogo możemy dla Państwa znaleźć? 

Współpracujemy zarówno z centralami firm z branży retail, jak i strukturami regionalnymi w sieciach handlowych. Realizujemy procesy rekrutacyjne na terenie całej Polski, współpracując także z sieciami lokalnymi w różnych rejonach kraju.

Odpowiadając na potrzeby Klientów w obrębie poszukiwań pracowników do centrali sieci handlowych – prowadzimy rekrutacje na różne poziomy stanowiskowe do działów logistyki, administracyjnych, prawnych, finansowych, marketingowych czy obsługi klienta.

Natomiast do sieci sprzedaży rekrutujemy struktury regionalne na terenie całej Polski – od stanowisk kierowników sklepów, poprzez managerów regionalnych, aż po dyrektorów operacyjnych.

W branży e-commerce specjalizujemy się w rekrutacjach menedżerów z doświadczeniem w budowaniu i zarządzaniu sklepami internetowymi. Posiadamy także bogatą bazę specjalistów e-commerce z doświadczeniem deweloperskim, marketingowym (performance, social media), czy produktowym.

Zespół RETAIL & E-COMMERCE wspiera m.in.:

  • Międzynarodowe i polskie sieci hipermarketów i supermarketów działające w branżach FMCG, meblarskiej, wyposażenia wnętrz, czy budowlanej.
  • Sieci odzieżowe i obuwnicze oraz produktów premium.
  • Sklepy internetowe (zarówno o ugruntowanej pozycji na rynku , jak i start-up).

Jesteśmy zespołem, który na bieżąco śledzi trendy rekrutacyjne na rynku retail & e-commerce, a nasi konsultanci prezentują wiedzę ekspercką w mediach i na konferencjach branżowych m.in. na Poland & CEE Retail Summit.

Ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży – możemy być Państwa partnerem biznesowym zarówno pod kątem dostosowania oferty do rynku, jak i prezentacji najlepiej dopasowanych kandydatów do Państwa potrzeb.

Współpracujemy z Klientami długofalowo, elastycznie dostosowując się do Państwa potrzeb biznesowych. Podczas realizacji procesów rekrutacyjnych jesteśmy w stałym kontakcie zarówno z Klientem – regularnie informując o statusie projektu, jak i z kandydatami – przykładając niezwykle dużą wagę do Candidate experience, na każdym etapie procesu rekrutacyjnego.

Scroll to Top