Dla kandydatów

Otwierasz się na nowe możliwości rozwoju zawodowego?

Zarejestruj się już dziś do Bezpiecznej Bazy BIGRAM

Łatwe aplikowanie

Wystarczy minuta, aby zarejestrować Aplikację. Nasi Konsultanci będą mogli szybko skontaktować się z Tobą przy okazji interesujących i zgodnych z Twoim profilem projektów. Zrób pierwszy krok do rozwoju zawodowego.

Zgodność z RODO

Przechowujemy i przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO. Abyśmy mogli zarządzać danymi i pomóc Ci w rozwoju kariery zawodowej poprosimy Cię najpierw o wyrażenie odpowiednich zgód.

Bezpieczna Baza BIGRAM

Dane osobowe w naszej bazie chronią nie tylko zaawansowane systemy IT, ale również przeszkoleni i odpowiedzialni pracownicy BIGRAM.

Wypełnienie formularza pozwoli na szybsze dotarcie konsultantów BIGRAM do Twojej aplikacji w celu jej weryfikacji pod kątem obecnie prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Nie czekaj, zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM.

Sprawdź najnowsze oferty pracy, ogłoszenia naszych Klientów, aktualne projekty rekrutacyjne, nad którymi pracują nasi konsultanci i aplikuj jeszcze dziś!
 
 

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak napisać CV lub list motywacyjny lub Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej zajrzyj do naszego poradnika. Znajdziesz tam wskazówki jak przygotować się do zmiany pracy.
 

Ostatnio dodane oferty

 • Prawnik (in-house)

  Prowadzimy rekrutację w imieniu naszego Klienta – Spółki notowanej na GPW, zajmującej się opracowaniem terapii komórkowych do zastosowania w chorobach o podłożu autoimmunologicznym. Firma jest jednym z najbardziej konkurencyjnych podmiotów działających w obszarze biotechnologicznym na rynku globalnym.

 • Dyrektor Handlowy (Export)

  Prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu, lidera w segmencie dóbr inwestycyjnych.

 • Researcher / Talent Acquisition Specialist

  Do naszego zespołu poszukujemy osób, które chcą wykorzystywać swoje umiejętności w rozwoju kariery w rekrutacji. Dołącz do BIGRAM – firmy która od 30 lat z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze.

 • Przedstawiciel Farmaceutyczny – Siedlce

  Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji szwajcarsko-polską firmę joint venture z obszaru farmaceutycznego.Firma zajmuje się wprowadzaniem na polski rynek suplementów diety, wyrobów medycznych i leków OTC.Na rynku polskim firma od kilku lat z sukcesem oferuje ponad 50 produktów, których sprzedaż systematycznie rośnie.W roku 2024 planuje wprowadzić na polski rynek kolejnych kilkadziesiąt produktów.

 • Dyrektor Handlowy

  Obecnie wspieramy w rekrutacji naszego Klienta – dynamicznie rozwijającą się firmę z branży FMCG.

 • Key Account Manager

  Prowadzimy projekt rekrutacyjny dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy z branży FMCG.

Zarejestruj się już dziś do Bezpiecznej Bazy BIGRAM

Zachęcamy do zarejestrowania cv w naszej Bezpiecznej Bazie BIGRAM, z której korzystamy przy każdej realizowanej przez nas rekrutacji. Twoje dokumenty w naszej bazie pozwolą nam na szybki i skuteczny kontakt z Tobą, jeśli będziemy realizować projekt zgodny z Twoim profilem. Nasz konsultant jeśli tylko będzie odpowiednia oferta skontaktuje się z Tobą aby zaprosić Cię do udziału w procesie rekrutacji. Otwórz się na nowe możliwości rozwoju zawodowego!

Scroll to Top