Dla kandydatów

Otwierasz się na nowe możliwości rozwoju zawodowego?

SPRAWDŹ OFERTY PRACY

Zarejestruj się już dziś do Bezpiecznej Bazy BIGRAM

Łatwe aplikowanie

Wystarczy minuta, aby zarejestrować Aplikację. Nasi Konsultanci będą mogli szybko skontaktować się z Tobą przy okazji interesujących i zgodnych z Twoim profilem projektów. Zrób pierwszy krok do rozwoju zawodowego.

Zgodność z RODO

Przechowujemy i przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO. Abyśmy mogli zarządzać danymi i pomóc Ci w rozwoju kariery zawodowej poprosimy Cię najpierw o wyrażenie odpowiednich zgód.

Bezpieczna Baza BIGRAM

Dane osobowe w naszej bazie chronią nie tylko zaawansowane systemy IT, ale również przeszkoleni i odpowiedzialni pracownicy BIGRAM.

Wypełnienie formularza pozwoli na szybsze dotarcie konsultantów BIGRAM do Twojej aplikacji w celu jej weryfikacji pod kątem obecnie prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Nie czekaj, zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM.

Etapy procesu rekrutacji w prowadzonych przez nas projektach różnią się zależnie od poziomu i specyfiki stanowiska oraz preferencji Klientów. Sprawdź czego możesz się spodziewać aplikując do procesu rekrutacyjnego BIGRAM.

Sprawdź najnowsze oferty pracy, ogłoszenia naszych Klientów, aktualne projekty rekrutacyjne, nad którymi pracują nasi konsultanci i aplikuj jeszcze dziś!

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak napisać CV lub list motywacyjny lub Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej zajrzyj do naszego poradnika. Znajdziesz tam wskazówki jak przygotować się do zmiany pracy.

Ostatnio dodane oferty

 • DYREKTOR OPERACYJNY

  Poszukujemy osoby na wysokie stanowisko dla naszego Klienta – grupy firm świadczącej usługi outsourcingowe.

 • SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU

  Rekrutujemy dla stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, zajmującej się dystrybucją i sprzedażą paliw gazowych zlokalizowanej w zachodniej części Poznania.

 • DIRECT SALES MANAGER

  Poszukujemy menedżera dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży Fin-Tech, która specjalizuje się w płatnościach bezgotówkowych oraz płatnościach elektronicznych/online.

 • KSIĘGOWY/A ACCOUNTS PAYABLE

  Prowadzimy projekt rekrutacyjny dla czołowego dostawcy materiałów budowlanych na całym świecie.

Zarejestruj się już dziś do Bezpiecznej Bazy BIGRAM

Zachęcamy do zarejestrowania cv w naszej Bezpiecznej Bazie BIGRAM, z której korzystamy przy każdej realizowanej przez nas rekrutacji. Twoje dokumenty w naszej bazie pozwolą nam na szybki i skuteczny kontakt z Tobą, jeśli będziemy realizować projekt zgodny z Twoim profilem. Nasz konsultant jeśli tylko będzie odpowiednia oferta skontaktuje się z Tobą aby zaprosić Cię do udziału w procesie rekrutacji. Otwórz się na nowe możliwości rozwoju zawodowego!

Scroll to Top