Otwierasz się na nowe możliwości rozwoju zawodowego?

Zarejestruj się już dziś do Bezpiecznej Bazy BIGRAM

Łatwe aplikowanie

Wystarczy minuta, aby zarejestrować Aplikację. Nasi Konsultanci będą mogli szybko skontaktować się z Tobą przy okazji interesujących i zgodnych z Twoim profilem projektów. Zrób pierwszy krok do rozwoju zawodowego.

Zgodność z RODO

Przechowujemy i przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO. Abyśmy mogli zarządzać danymi i pomóc Ci w rozwoju kariery zawodowej poprosimy Cię najpierw o wyrażenie odpowiednich zgód.

Bezpieczna Baza BIGRAM

Dane osobowe w naszej bazie chronią nie tylko zaawansowane systemy IT, ale również przeszkoleni i odpowiedzialni pracownicy BIGRAM.

Wypełnienie formularza pozwoli na szybsze dotarcie konsultantów BIGRAM do Twojej aplikacji w celu jej weryfikacji pod kątem obecnie prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Nie czekaj, zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM.

Sprawdź najnowsze oferty pracy, ogłoszenia naszych Klientów, aktualne projekty rekrutacyjne, nad którymi pracują nasi konsultanci i aplikuj jeszcze dziś!
 
 

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak napisać CV lub list motywacyjny lub Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej zajrzyj do naszego poradnika. Znajdziesz tam wskazówki jak przygotować się do zmiany pracy.
 

Ostatnio dodane oferty

 • Group Supply Chain Manager

  Our Client is one of the most recognizable corporations in food processing and production. They have been present on the market for many years, constantly growing and developing several dozen brands. As an employer they value their employee experiences and perspectives, while creating collaborative and diverse culture.

 • Sales Manager

  Recruitment for international company working in agricultural industry is searching for best sales management talents on the market to ensure providing the best solutions and products to their clients.

 • Project Manager (Finanse)

  Naszym Klientem jest jedna z największych agencji interaktywnych w Polsce, oferującą szyte na miarę usługi w obszarze digital marketingu i technologii. W związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy osoby na samodzielne stanowisko.GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:Realizacja różnorodnych projektów z zakresu finansów, kontrolingu oraz księgowości inicjowanych przez Pion Finansowy i Zarząd Grupy, przy możliwym wsparciu interdyscyplinarnego zespołu.

 • Production Controlling Manager

  Prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy, będącej liderem z obszaru produkcji żywności.

 • Przedstawiciel Handlowy / Sales Representative

  Naszym Klientem jest międzynarodowa firma oferująca produkty dla przemysłu meblarskiego. Poszukujemy osoby, która będzie chciała dołączyć do organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku i dużych perspektywach rozwoju.

 • Senior HR Business Partner

  Dla naszego Klienta, jednej z największych agencji interaktywnych w Polsce, oferującą szyte na miarę usługi w kanale B2B (głownie w segmencie MŚP) poszukujemy osoby do pracy w obszarze digital marketingu i technologii.

Zarejestruj się już dziś do Bezpiecznej Bazy BIGRAM

Zachęcamy do zarejestrowania cv w naszej Bezpiecznej Bazie BIGRAM, z której korzystamy przy każdej realizowanej przez nas rekrutacji. Twoje dokumenty w naszej bazie pozwolą nam na szybki i skuteczny kontakt z Tobą, jeśli będziemy realizować projekt zgodny z Twoim profilem. Nasz konsultant jeśli tylko będzie odpowiednia oferta skontaktuje się z Tobą aby zaprosić Cię do udziału w procesie rekrutacji. Otwórz się na nowe możliwości rozwoju zawodowego!

Scroll to Top