Otwierasz się na nowe możliwości rozwoju zawodowego?

Zarejestruj się już dziś do Bezpiecznej Bazy BIGRAM

Łatwe aplikowanie

Wystarczy minuta, aby zarejestrować Aplikację. Nasi Konsultanci będą mogli szybko skontaktować się z Tobą przy okazji interesujących i zgodnych z Twoim profilem projektów. Zrób pierwszy krok do rozwoju zawodowego.

Zgodność z RODO

Przechowujemy i przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO. Abyśmy mogli zarządzać danymi i pomóc Ci w rozwoju kariery zawodowej poprosimy Cię najpierw o wyrażenie odpowiednich zgód.

Bezpieczna Baza BIGRAM

Dane osobowe w naszej bazie chronią nie tylko zaawansowane systemy IT, ale również przeszkoleni i odpowiedzialni pracownicy BIGRAM.

Wypełnienie formularza pozwoli na szybsze dotarcie konsultantów BIGRAM do Twojej aplikacji w celu jej weryfikacji pod kątem obecnie prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Nie czekaj, zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM.

Sprawdź najnowsze oferty pracy, ogłoszenia naszych Klientów, aktualne projekty rekrutacyjne, nad którymi pracują nasi konsultanci i aplikuj jeszcze dziś!
 
 

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak napisać CV lub list motywacyjny lub Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej zajrzyj do naszego poradnika. Znajdziesz tam wskazówki jak przygotować się do zmiany pracy.
 

Ostatnio dodane oferty

 • Dyrektor ds. Rozwoju Sieci

  Prowadzimy rekrutację w imieniu dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej sieci supermarketów obecnej w kilku europejskich krajach.

 • Specjalista ds. Obsługi Klienta

  Prowadzimy rekrutację dla wiodącej firmy w Europie, zajmującej się produkcją i dostarczaniem specjalistycznych produktów i usług doradztwa dla przemysłu meblarskiego.

 • Specjalista ds. Compliance

  Prowadzimy rekrutację w imieniu naszego Klienta, dużej firmy działającej w bankowości na rynku polskim od ponad 20 lat.

 • Senior Konsultant ds. Rekrutacji/ Konsultant ds. Rekrutacji

  Do naszego zespołu poszukujemy osób, które chcą wykorzystywać swoje umiejętności w rozwoju kariery w rekrutacji. Dołącz do BIGRAM – firmy która od 30 lat z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze.Nasi Konsultanci są uznanymi ekspertami na rynku, a nasza firma ceniona za wysokie standardy pracy i jakość świadczonych usług.

 • Investment Director

  Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny dla naszego Klienta – niezależnego domu maklerskiego, który świadczy szeroki wachlarz usług z zakresu doradztwa inwestycyjnego i zarządzania majątkiem.

 • Ksiegowy/a Accounts Payable

  Prowadzimy projekt rekrutacyjny dla czołowego dostawcy materiałów budowlanych na całym świecie.

Zarejestruj się już dziś do Bezpiecznej Bazy BIGRAM

Zachęcamy do zarejestrowania cv w naszej Bezpiecznej Bazie BIGRAM, z której korzystamy przy każdej realizowanej przez nas rekrutacji. Twoje dokumenty w naszej bazie pozwolą nam na szybki i skuteczny kontakt z Tobą, jeśli będziemy realizować projekt zgodny z Twoim profilem. Nasz konsultant jeśli tylko będzie odpowiednia oferta skontaktuje się z Tobą aby zaprosić Cię do udziału w procesie rekrutacji. Otwórz się na nowe możliwości rozwoju zawodowego!

Scroll to Top