REAL ESTATE & CONSTRUCTION

Rekrutacje w obszarze REAL ESTATE & CONTRUCTION  to jeden z kluczowych filarów działalności firmy BIGRAM.

Zespół REAL ESTATE & CONTRUCTION od 1993 roku wspiera inwestorów, deweloperów i generalnych wykonawców na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Od ponad dwóch lat współpracujemy też z mocno rozwijającym się sektorem PRS.

Posiadamy wieloletnią renomę na rynku i szereg referencji od naszych stałych, zadowolonych Klientów z tego sektora.

Kogo możemy dla Państwa znaleźć? 

W branży Real Estate & Construction rekrutujemy kandydatów na różne poziomy stanowiskowe – od stanowisk technicznych i inżynierskich, poprzez managerów, aż po dyrektorów i członków zarządu. 

Ściśle współpracujemy także z biurami karier polskich politechnik, mając dostęp do  studentów i  absolwentów kierunków technicznych, wchodzących na rynek pracy.

Realizujemy procesy rekrutacyjne zarówno w Polsce, jak i za granicą – pozyskując kadry inżynieryjne na inwestycje budowlane na całym świecie m.in. na budowy obiektów przemysłowych, energetycznych oraz wojskowych. Współpracujemy zarówno z małymi firmami, jak i dużymi firmami rozpoznawalnymi na rynku, a każdy Klient jest dla nas ważny.

Zespół REAL ESTATE & CONSTRUCTION wspiera m.in.:

Firmy budowlane (Deweloperów, generalnych wykonawców i podwykonawców) w zakresie pozyskiwania:

  • Dyrektorów Technicznych, Kierowników Projektów, Kierowników Budów, Kierowników Robót, Inżynierów różnych specjalizacji, Kosztorysantów.

Inwestorów, właścicieli budynków i firmy zarządzające nieruchomościami magazynowymi i  biurowymi w zakresie pozyskiwania:

  • Asset i Property Managerów, Fit-Out Managerów, Facility Managerów oraz Community Managerów.

Agencje nieruchomości oraz firmy doradcze z rynku nieruchomości w zakresie pozyskiwania:

  • Leasing Managerów, ekspertów i konsultantów rynku nieruchomości.  

Nasz zespół odpowiada również na potrzeby Klientów w obrębie poszukiwań pracowników działów administracyjnych, prawnych, finansowych czy obsługi klienta w tej branży.

Konsultanci działu Real Estate & Construction poza wieloletnim doświadczeniem w obszarze rekrutacji, często wywodzą się z sektora nieruchomości, posiadając szerokie kontakty branżowe i zapewniając swoim Klientom wsparcie consultingowe i doradcze.

Jesteśmy zespołem, który na bieżąco śledzi informacje z branż budowlanej i nieruchomości. Dysponujemy szeregiem najnowszych narzędzi pozwalających wyszukać i zweryfikować profile potencjalnych kandydatów. Stale pielęgnujemy i podtrzymujemy siec naszych kontaktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do najlepszych, a co najważniejsze sprawdzonych specjalistów z tych branż.

Scroll to Top