FMCG

Zespół BIGRAM FMCG zajmuje się wsparciem w procesach rekrutacyjnych w obszarze związanym z produkcją, sprzedażą oraz dystrybucją produktów szybko zbywalnych. Sektor FMCG charakteryzuje duża dynamika oraz konkurencja. Jako doświadczony zespół ekspertów, zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zatrudnienie najlepszych specjalistów, którzy mają ogromny wpływ na rozwój sprzedaży oraz kreowanie rozpoznawalność marki na rynku. Posiadamy 30-letnie doświadczenie w rekrutacjach w tej branży i chętnie podzielimy się z Państwem wiedzą i doświadczeniem, aby zatrudniona kadra przyczyniła się do wzrostu popytu na Państwa produkty.

Jako zespół doświadczonych ekspertów FMCG działamy na terenie całej Polski oraz Europy, nasze biura znajdują się w Warszawie, Poznaniu oraz Wrocławiu. Współpracujemy z największymi potentatami w branży, dzięki czemu rozumiemy potrzeby biznesu oraz potrafimy dopasować odpowiednią kadrę do potrzeb naszych Klientów.

Zespół FMCG należy również do światowej sieci IIC Partners, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować procesy rekrutacyjne także w Europie i na świecie.  

Duża konkurencja w branży dóbr szybko zbywalnych determinuje zatrudnienie najlepszej kadry na rynku, kreatywnej oraz doświadczonej, która wdroży odpowiednie strategie, pomysły oraz zbada aktualne trendy na rynku. Potrzeba zatrudnienie pracowników w tej branży od zawsze jest na wysokim poziomie. Aby sprostać zadaniu obsadzenia wakatów, niezbędny jest dobrze przygotowany proces rekrutacji, odpowiednio dobrane narzędzia poszukiwań oraz zespół specjalistów, posiadających szeroką sieć kontaktów wśród ekspertów z branży. 

Tylko w ciągu ostatnich dziesięciu lat zrealizowaliśmy ponad 350 projektów związanych z pozyskaniem najlepszych kandydatów dla firm z branży FMCG.

Kogo możemy dla Państwa znaleźć i w jakich procesach wesprzeć?

Poszukujemy kandydatów w różnych specjalizacjach, na stanowiska wymagające wysokich, często niestandardowych kwalifikacji i kompetencji – od doświadczonych specjalistów i ekspertów, poprzez managerów aż po dyrektorów i członków zarządu. 

Doskonale znamy potrzeby i wyzwania branży FMCG, ze względu na fakt, że prowadzimy procesy rekrutacyjne  nie tylko w obszarze sprzedaży, marketingu, czy też dystrybucji, ale także produkcji
w tym sektorze.

Zespół FMCG dzięki doskonałej orientacji biznesowej pozyskuje:

  • Dyrektorów Sprzedaży odpowiedzialnych za zarządzanie sprzedażą w kanale nowoczesnym jak i tradycyjnym.
  • Key Account Managerów, Area Sales Managerów odpowiedzialnych za budowanie relacji z klientem.
  • Kierowników Importu oraz Exportu, którzy zarządzają relacjami międzynarodowymi.
  • Ekspertów odpowiedzialnych za zarządzanie marketingiem, marką oraz produktem.
  • Specjalistów z obszaru customer service, analityków sprzedaży.

Aby organizacje związane z branżą FMCG mogły być konkurencyjne na rynku, oprócz obszarów związanych ze sprzedażą i marketingiem ważne są aspekty związane z procesem produkcyjnym, zakupów oraz szeroko rozumianego łańcucha dostaw. Nasz zespół FMCG odpowiada również na potrzeby Klientów w obrębie poszukiwań pracowników w tych obszarach.

Jesteśmy dla Państwa partnerem biznesowym – służymy naszym doświadczeniem na każdym etapie procesu oraz wspieramy aż do końcowego wyboru kandydatów. Jako jedna z nielicznych firm na polskim rynku posiadamy również wewnętrzny zespół oceny i rozwoju przeznaczony dla kandydatów i pracowników. Ze względu na 30-letnie doświadczenie na rynku pozyskiwania kandydatów, posiadamy bazę, dzięki której jesteśmy w stanie w krótkim czasie zaprezentować najbardziej dopasowane profile.

Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu długofalowych relacji, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas prowadzonych działań, jak i po ich zakończeniu. Jesteśmy również otwarci na współpracę według Państwa preferencji, charakteryzują nas indywidualne podejście oraz elastyczne rozwiązania.

Scroll to Top