Rekrutacja Menedżerów i Specjalistów

Szukasz wsparcia w zakresie rekrutacji managerów i specjalistów, ale nie wiesz jak dotrzeć do odpowiedniego kandydata? Chcesz pozyskać najlepszych kandydatów z rynku?

Oferujemy pełne wsparcie w zakresie realizacji rekrutacji w wielu sektorach. Dzięki wieloletniemu i zróżnicowanemu doświadczeniu naszych ekspertów gwarantujemy wysoką efektywność i jakość pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy powierzony nam projekt został zakończony sukcesem.

Powierzone procesy rekrutacji realizujemy w oparciu o wyspecjalizowane zespoły, obsługujące wybrane sektory rynku pracy:

Dodatkowo, działamy w największych polskich miastach – Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu, co pozwala znaleźć kandydatów najlepiej odpowiadających potrzebom naszych Klientów.

Co nas wyróżnia?

  • Dopasowujemy zakres usługi do rzeczywistych potrzeb Klienta. Oprócz pełnego procesu, oferujemy: analizę bazy danych, kontakty z wybraną grupą kandydatów czy ocenę kandydatów wskazanych przez Klienta.
  • Na bieżąco raportujemy postęp prac i jesteśmy w ciągłym kontakcie z Klientem, zapewniając pełną przejrzystość działań.
  • Każdego Klienta traktujemy wyjątkowo. Nad każdym projektem, z dużym zaangażowaniem, pracuje duet konsultanta i researchera.
  • Szanujemy czas Klienta – pozyskujemy i rekomendujemy osoby najbardziej odpowiadające profilowi i zainteresowane ofertą o sprawdzonych referencjach. Z nami możesz mieć pewność, że sięgasz po najlepszych specjalistów i menedżerów z rynku!
  • Dbamy o wizerunek Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia.
  • Nasi konsultanci posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu pełnią rolę rzeczywistych doradców w ciągu całego procesu rekrutacji.
  • Kierujemy się zasadami fair play i działamy zgodnie z naszym kodeksem etycznym.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wykorzystując wszystkie lub wybrane źródła pozyskiwania kandydatów.

Scroll to Top