INDUSTRY

Zespół BIGRAM INDUSTRY to najstarszy i najbardziej rozbudowany obszar naszej firmy. Zespół INDUSTRY zajmuje się rekrutacjami na stanowiska związane z szeroko rozumianą produkcją, inżynierią oraz zastosowaniem technologii w procesach produkcyjnych i operacyjnych.  

Obecnie nasz Zespół INDUSTRY mieści się w trzech lokalizacjach: Warszawa, Poznań i Wrocław, z których łączymy najlepszych ekspertów z naszymi Klientami, zlokalizowanymi w Polsce i Europie. Znajomość Klientów i kandydatów z tego obszaru daje nam przewagę w szybkości i jakości realizowanej usługi.  

Zespół INDUSTRY należy również do światowej sieci IIC Partners, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować procesy rekrutacyjne w Europie i na świecie.  

Przez ostatnie lata firmy produkcyjne stają przed wyzwaniem jakim jest pozyskanie odpowiednich kandydatów, którzy przyczynią się do rozwoju organizacji. Dostępność wykwalifikowanych kandydatów i kandydatek na rynku jest obecnie ograniczona, a najczęściej stosowane metody sorcingu, czyli ogłoszenia, czy systemy poleceń są już niewystarczające. Aby sprostać zadaniu obsadzenia wakatów, niezbędny jest dobrze przygotowany proces rekrutacji, odpowiednio dobrane narzędzia poszukiwań oraz zespół rekruterów, posiadających szeroką sieć kontaktów wśród ekspertów z branży.  

Kogo możemy dla Państwa znaleźć? 

Rekrutujemy kandydatów różnych specjalizacji na stanowiska wymagające wysokich, często unikatowych kwalifikacji i kompetencji – od doświadczonych specjalistów i ekspertów, przez managerów, aż po dyrektorów i członków zarządu. 

Zespół INDUSTRY dzięki doskonałej orientacji biznesowej pozyskuje:

  • Dyrektorów odpowiedzialnych za zarządzanie jednym/ wieloma zakładami produkcyjnymi i operacjami. 
  • Kierowników z zakresu utrzymania jakości i zarządzanie innowacjami.
  • Ekspertów odpowiedzialnych za infrastrukturę i park maszynowy. 
  • Inżynierów w zakresie zarządzania projektami i procesami produkcyjnymi. 
  • Specjalistów dbających o bezpieczeństwo i higienę pracy.

Nasz Zespół INDUSTRY odpowiada również na potrzeby Klientów w obrębie poszukiwań pracowników administracyjnych, specjalistów technicznych, oraz ekspertów w dziedzinie sprzedaży.  

Zespół INDUSTRY należy do BIGRAM, polskiej firmy działającej na rynku od 1993 roku.  

Jesteśmy dla Państwa Partnerem w powierzonych działaniach. Służymy naszym doświadczeniem na każdym etapie procesu, oraz wspieramy przy ostatecznych wyborach kandydatów. Jako jedna z nielicznych firm na polskim rynku, posiadamy wewnętrzny zespół oceny i rozwoju kandydatów i pracowników.  

Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu długofalowych relacji, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas prowadzonych działań, jak i po ich zakończeniu.  

Dzięki nowoczesnym strategiom sourcingowym, rozbudowanej i codziennie aktualizowanej bazie kandydatów, oraz posiadanemu zespołowi researchu, jesteśmy w stanie znaleźć i zaprosić na rozmowę najciekawszych kandydatów na rynku. 

Scroll to Top