PHARMA & MEDICAL

Zespół PHARMA & MEDICAL na co dzień współpracuje z firmami farmaceutycznymi, producentami wyrobów medycznych, dystrybutorami oraz prywatnymi ośrodkami zdrowia. Naszych Klientów wspieramy w rekrutacjach między innymi na stanowiska związane ze sprzedażą, marketingiem, zarządzaniem jakością oraz zarządzaniem placówkami.

Obecnie nasz Zespół PHARMA & MEDICAL mieści się w dwóch lokalizacjach – w Warszawie i Poznaniu. Nasi eksperci współpracują  z Klientami zlokalizowanymi w całej Polsce. Znajomość Klientów i kandydatów z tego obszaru daje nam przewagę w szybkości i jakości realizowanej usługi.  

Zespół PHARMA & MEDICAL należy również do światowej sieci IIC Partners, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować procesy rekrutacyjne w Europie i na świecie.  

Mając na uwadze, jak ważny jest to sektor i jak ogromne potrzeby mają pacjenci w dzisiejszym świecie, staramy się aby nasze usługi były świadczone na jak najwyższym poziomie. Rozumiejąc producentów farmaceutycznych oraz producentów rozwiązań medycznych, przykładamy szczególną wagę do znalezienia kandydata z odpowiednim poziomem kwalifikacji, zaangażowania oraz potencjału. BIGRAM PHARMA & MEDICAL skupia się na Państwa potrzebach biznesowych. Bez względu na to jak szczegółowe będą Państwa wymogi co do roli, BIGRAM dołoży wszelkich starań aby połączyć najbardziej odpowiedni talent z Państwa organizacją. Jesteśmy na rynku 30 lat, co pozwoliło nam na posiadanie rozbudowanej Bazy Kandydatów BIGRAM. Posiadamy precyzyjnie ułożony proces identyfikacji oraz weryfikacji kandydatów, co sprawia, że w odpowiednim czasie dochodzi do zatrudnienia kandydatów. Dodatkowo, nasza firma dysponuje rozbudowanym zespołem researchu, który wykorzystuje nowoczesne metody docierania do najtrudniej dostępnych na rynku kandydatów. Jako jedna z nielicznych firm na polskim rynku posiadamy również wewnętrzny zespół oceny i rozwoju przeznaczony dla kandydatów i pracowników.

Kogo możemy dla Państwa znaleźć? 

Rekrutujemy kandydatów różnych specjalizacji na stanowiska wymagające wysokich, często unikatowych kwalifikacji i kompetencji – od doświadczonych specjalistów i ekspertów, poprzez managerów aż po dyrektorów i członków zarządu. 

Zespół PHARMA & MEDICAL dzięki doskonałej orientacji biznesowej pozyskuje: 

  • Dyrektorów Sprzedaży (OTC/Rx/leczenie i preparaty szpitalne).
  • Kierowników ds. Kluczowych Klientów (OTC/Rx/leczenie i preparaty szpitalne).
  • Brand Managerów (OTC/Rx).
  • Managerów Marketingu.
  • Category Manager.
  • Medical Advisor.
  • Ekspertów ds. jakości.
  • Kierowników placówek.

Nasz Zespół PHARMA & MEDICAL odpowiada również na potrzeby Klientów w obrębie poszukiwań Przedstawicieli Medycznych oraz Przedstawicieli Farmaceutycznych, wykazujących się ekspercką wiedzą.  

Zespół PHARMA & MEDICAL  funkcjonuje w strukturach BIGRAM – polskiej firmy doradczej działającej na rynku od 1993 roku. Tylko w ciągu ostatnich dziesięciu lat zrealizowaliśmy 235 projektów związanych z pozyskaniem najlepszych kandydatów dla firm z branży PHARMA & MEDICAL.

Jesteśmy dla Państwa partnerem biznesowym – zależy nam aby rekomendowani przez nas kandydaci mieli wpływ na rozwój Państwa firmy. Aby tego dokonać, nasze zespoły posiadają doświadczonych rekruterów, nastawionych na osiąganie celu. Nasi rekruterzy, charakteryzują się wiedzą branżową, oraz nieustannie śledzą i zagłębiają w sytuacje panujące na rynku i ich wpływ na biznes.

Dzięki tym wszystkim czynnikom, jesteśmy w stanie pozyskać dla Państwa najbardziej utalentowanych ekspertów, którzy przyczynią się do sukcesów Państwa firmy.   

Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu długofalowych relacji, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas prowadzonych działań, jak i po ich zakończeniu.  

Scroll to Top