Kierownik Budowy

Obecnie, nasi konsultanci realizują projekt rekrutacyjny dla branży budowlanej na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. mazowieckie
Nr ref.: EW/KB/0519

Pracując na tym stanowisku będziesz mieć możliwość wykorzystania swoich kompetencji w obszarze zarządzania i organizacji budowy.

Co możemy Ci zaoferować:

• działanie po stronie firmy, która od wielu lat cieszy się poważaniem na rynku,
• kluczową rolę w strukturach firmy i partnerskie podejście,
• samodzielność w realizacji procesu inwestycyjnego na wszystkich jego etapach,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
• realizację ciekawych projektów dla stałych i prestiżowych klientów,
• samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do pracy.
Zakres zadań na tym stanowisku obejmuje:
• kompleksowy nadzór nad prawidłową realizacją inwestycji (z uwzględnieniem harmonogramu i budżetu),
• zarządzanie relacjami z partnerami w projekcie – podwykonawcami, kontrahentami, dostawcami, oraz kontrola jakości robót,
• nadzór i weryfikację dokumentacji technicznej robót,
• planowanie i zarządzanie wszelkimi procesami w ramach prowadzonej budowy,
• realizację robót kontraktowych z nastawieniem na osiągnięcie najlepszej jakości i efektów ekonomicznych,
• opiekę nad administracyjną stroną budowy (pozyskiwanie dokumentacji technicznej, potwierdzanie rachunków materiałowych, usługowych, sporządzanie dokumentów sprzedaży, etc.).

Od kandydatów oczekujemy:

• wyższego wykształcenia kierunkowego,
• minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
• uprawnień wykonawczych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
• wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i menadżerskich,
• umiejętności zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu,
• doświadczenia w zarządzaniu grupą podwykonawców,
• znajomości przepisów i aktualnych zmian do nich obowiązujących w procesie robót budowlanych oraz BHP i P.POŻ,
• wysokiej samodzielności i odpowiedzialności w działaniu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.