Specjalista ds. elektryki (elektryk-projektant)

Lokalizacja: Ostrołęka, woj. mazowieckie

Nr ref.: AH/EP/0624

Kategorie:

Prekursor w branży ciepłowniczej z prawie 40-sto letnim doświadczeniem w dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań ciepłowniczych dla klientów krajowych oraz zagranicznych. Firma oferuje szeroki zakres usług związanych z ciepłownictwem, zajmuje się montażem kotłowni gazowych i instalacji przemysłowych oraz produkcją izolacji termicznej dla rurociągów.

Twój zakres obowiązków:

  • Gromadzenie i pozyskiwanie danych potrzebnych do stworzenia dokumentacji projektowej.
  • Konsultacje międzybranżowe dotyczące wyboru sterowników i automatyki.
  • Opracowywanie zrzutów pomieszczeń, w tym umiejscowienie urządzeń, układanie przewodów, WLZ oraz projektowanie oświetlenia w programie Dialux.
  • Dobór urządzeń do rozdzielnic, uwzględniając ich obciążalność prądową i odpowiednie wyłączniki.
  • Wybór odpowiedniego oprzewodowania z uwzględnieniem obciążalności prądowej i spadków napięcia.
  • Tworzenie schematów w programie PC Schematics.
  • Przygotowanie opisów technicznych.
  • Sporządzanie zestawień urządzeń rozdzielnic oraz instalacji pomieszczeniowych.
  • Kompletowanie zestawień przewodów.
  • Wykonanie widoków rozdzielnic.
  • Drukowanie i przekazanie dokumentacji do Działu Produkcji oraz Działu Logistyki.

Wymagania pracodawcy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki to inżynieria środowiska lub pokrewne.
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z elektrotechniką.
  • Otwartość na pracę zespołową.
  • Elastyczność w godzinach pracy w sezonie- nadgodziny.
  • Zdolność do szybkiego przyswajania nowej wiedzy i umiejętności technicznych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność efektywnej współpracy z innymi działami.
  • Wysoki poziom zaangażowania w rozwój zawodowy.
  • Skrupulatność i precyzja w wykonywaniu zadań oraz przygotowywaniu dokumentacji technicznej.

Mile widzane:

  • Znajomość programów inżynierskich (np. Dialux, PC Schematics)
  • Znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje:

  • Pomoc w zdobyciu uprawnień budowlanych.
  • Dofinansowanie do wyżywienia.
  • Elastyczne godziny pracy: możliwość rozpoczęcia pracy między 6:00 a 10:00, 8-godzinny dzień pracy.
  • Możliwość dofinansowania do dojazdów.
  • Możliwość pracy hybrydowej.
  • Benefity: prywatna opieka zdrowotna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top