Resource Manager

Lokalizacja: Wrocław, woj. dolnośląskie / zdalnie

Nr ref.: AH/RM/0624

Kategorie:

Rekrutujemy dla Naszego Klienta – lidera rynku odnawialnych źródeł energii działający na wielu światowych rynkach przy projektach energetycznych, który obecnie poszukuje Resource Managera do zarządzania 30-osobowym zespołem inżynierów.

Twój zakres obowiązków:

  • Skuteczne zarządzanie pracą działu, dbanie o bezpieczeństwo, rozwój biznesu oraz pracowników.
  • Rekrutacja nowych pracowników, rozwijanie ich umiejętności oraz budowanie sprzyjającej atmosfery w zespole.
  • Kooperacja z wewnętrznymi klientami przy realizacji globalnych projektów.
  • Uczestniczenie w wewnętrznych projektach.
  • Wyszukiwanie i tworzenie innowacyjnych rozwiązań biznesowych.
  • Tworzenie strategii rozwoju zespołu z uwzględnieniem bieżących potrzeb biznesowych oraz zmian na globalnym rynku energetycznym.

Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczenie w prowadzeniu dużych, zróżnicowanych i rozproszonych zespołów globalnych.
  • Kilkuletnia praktyka w pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Zdolność motywowania zespołu oraz budowania trwałych relacji.
  • Wykształcenie wyższe, wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesowym ukierunkowanym na efektywność lub w zarządzaniu projektami.
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Zdolność rozwiązywania problemów, kreatywność, skuteczność, umiejętność działania pod presją czasu i w dynamicznym środowisku biznesowym.
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych oraz znajomość procesu oddelegowania pracowników.

Mile widzane:

  • Znajomość języka niemieckiego

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Karta Lunchowa
  • Dodatkowe punkty korzyści dostępne na platformie MyBenefit
  • Plan Emerytalny
  • Fundusze Społeczne
  • Dodatkowe dni urlopowe (4-6 dni w roku)
  • Prezenty świąteczne

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top