Kierownik zakładu produkcyjnego

Lokalizacja: woj. warmińsko-mazurskie

Nr ref.: AH/PM/0524

Kategorie:

Rekrutujemy dla naszego Klienta – międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się grupy, posiadającej zakład produkcyjny na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie obszarem produkcji
  • Terminowa realizacja planów produkcyjnych z wykorzystaniem zasobów ludzkich, maszynowych i materiałowych
  • Realizacja produkcji zgodnie z założonymi kosztami, jakością, zasadami BHP
  • Ścisły monitoring osiąganych poziomów KPI
  • Bliska współpraca z działami wspierającymi produkcję i managerami
  • Monitorowanie pracy zespołu produkcyjnego
  • Ciągła optymalizację procesów produkcyjnych w celu podnoszenia wydajności, obniżania kosztów, progresu KPI
  • Budowanie budżetów produkcyjnych oraz bieżąca kontrola poziomów jego wykorzystania
  • Realizacja długo i krótkoterminowej strategii firmy oraz współkreowanie strategii rozwoju zakładu
  • Inicjowanie oraz monitorowanie projektów w obszarze produkcji
  • Mentoring oraz rozwój podległych zespołów

Wymagania pracodawcy:

  • Min. 10 lat doświadczenia w branży produkcyjnej, w tym co najmniej 4 lata na stanowisku Plant Managera lub Kierownika Produkcji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne oraz umiejętność budowania długoterminowego biznesu
  • Umiejętność zarządzania zespołem i motywowania pracowników do osiągania wyznaczonych celów
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Mile widzane:

  • Ukończone lub aktualnie realizowane studia MBA (Master of Business Administration)

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w profesjonalnym i wspierającym środowisku pracy
  • Pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top