Specjalista ds. Technicznych i współpracy z Klientem

Lokalizacja: Garwolin

Nr ref.: MS/ST/0324

Kategorie:

Prowadzimy rekrutację dla firmy Zeller Plastik Poland, która jest częścią dynamicznie rozwijającej się grupy BERRY, jednego z największych producentów opakowań na świecie. BERRY to obecnie prawie 300 zakładów znajdujących się na 5 kontynentach i zatrudniających 48 tys. pracowników – https://www.berryglobal.com/ . Jest to Kluczowy dostawca dla wielu światowych marek. Firma zajmuje się produkcją butelek i…

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie rozwiązań dostosowanych do różnorodnych klientów biznesowych,
  • zarządzanie projektem produkcji opakowań od momentu otrzymania zlecenia aż do wdrożenia do produkcji,
  • ścisła współpraca z Klientami przy projektowaniu opakowań do jego potrzeb,
  • dobór odpowiedniej technologii, maszyn i urządzeń oraz osprzętu towarzyszącego we współpracy z działem produkcyjnym firmy,
  • aktywne poszukiwane rozwiązań technicznych,
  • współpraca międzynarodowa w ramach spółki w Europie i Azji oraz podróże służbowe.

Wymagania pracodawcy:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2-3 lata,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem wyrobów z tworzyw sztucznych (opakowań, zakrętek, butelek i innych form) – warunek konieczny,
  • dobra znajomość programu AutoCAD lub innego graficznego – warunek konieczny,
  • mile widziana znajomość SolidWorks 3D oraz zagadnień z geometrii wykreślanej i rysunku technicznego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym,
  • otwartość, gotowość do poszerzania wiedzy,
  • zorientowanie na Klienta i komunikatywność,
  • rzetelność i staranność,
  • znajomość możliwości produkcyjnych technologii wtrysku z rozdmuchem.

Mile widzane:

  • znajomość języka francuskiego.

Pracodawca oferuje:

  • bogaty pakiet socjalny (zwrot kosztów dojazdu, dodatki urlopowe),
  • niezbędne narzędzia pracy i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, w gronie specjalistów,
  • premię za osiągane wyniki,
  • szerokie spektrum możliwości rozwoju poprzez nabywanie praktycznego doświadczenia,
  • realny wpływ na kreowania własnej ścieżki kariery zawodowej,
  • udział w interesujących i różnorodnych projektach,
  • podróże międzynarodowe w ramach dokształcania się i wymiany doświadczeń z siedzibami firmy.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top