Technolog produkcji

Lokalizacja: Lipsko

Nr ref.: IK/TP/0224

Kategorie:

Prowadzimy rekrutację w imieniu naszego Klienta, jednej z największych firm zajmującej się obróbką metalu w rejonie południowego Mazowsza.

Twój zakres obowiązków:

  • analiza i ocena procesów produkcyjnych, identyfikacja obszarów do optymalizacji,
  • wybór odpowiednich metod obróbki i narzędzi zgodnie z wymaganiami produktu,
  • wdrażanie nowych technologii i narzędzi w celu poprawy wydajności i jakości,
  • monitorowanie procesu produkcyjnego w celu zapewnienia zgodności z wymaganiami klienta i normami jakościowymi,
  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych i wprowadzanie niezbędnych korekt,
  • identyfikacja możliwości redukcji kosztów produkcji bez utraty jakości,
  • wdrażanie strategii mających na celu zwiększenie efektywności produkcji,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej w systemie ERP, dotyczącej procesów produkcyjnych, parametrów obróbki oraz wykorzystywanych narzędzi i materiałów,
  • wdrażanie działań ciągłego doskonalenia, opartych na metodach takich jak Lean Manufacturing czy Six Sigma,
  • organizowanie szkoleń dla personelu produkcyjnego w zakresie nowych metod i technologii,
  • opracowywanie norm czasowych dla poszczególnych operacji obróbki metalu na podstawie analizy czasu potrzebnego do wykonania danej czynności, identyfikacja odchyleń i podejmowanie działań korygujących,
  • współpraca z działem produkcji w celu ustalenia optymalnych czasów wykonywania operacji.

Wymagania pracodawcy:

  • gotowość pracy w województwie mazowieckim,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • otwartość do pracy stacjonarnej w zakładzie produkcyjnym w województwie świętokrzyskim,
  • doświadczenie w obróbce metalu (minimum: wycinanie, cięcie, gięcie, obróbka CNC), znajomość technologii obróbki metali,
  • znajomość metodologii Lean i Six Sigma,
  • umiejętność sporządzania dokumentacji w systemie ERP,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Pracodawca oferuje:

  • pracę w największej firmie z branży obróbki metali w rejonie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do poziomu umiejętności,
  • możliwość rozwoju w stabilnej firmie o ponad 30 latach na rynku,
  • pakiet relokacyjny.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top