Konsultant ds. Rekrutacji/ Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji

Lokalizacja: Warszawa

Nr ref.: AH/MMKR/0424

Kategorie:

Do naszego zespołu poszukujemy osób, które chcą wykorzystywać swoje umiejętności w rozwoju kariery w rekrutacji. Dołącz do BIGRAM – firmy która od 30 lat z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze.Nasi Konsultanci są uznanymi ekspertami na rynku, a nasza firma ceniona za wysokie standardy pracy i jakość świadczonych usług

Twój zakres obowiązków:

  • samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych w formule 360’ lub przy współpracy z researcherem,
  • dokonywanie analizy rynku pod kątem prowadzonych projektów oraz opracowywanie strategii realizacji procesów rekrutacji,
  • ocena Kandydatów na podstawie dokumentów aplikacyjnych, wywiadów telefonicznych, spotkań rekrutacyjnych, referencji 360’,
  • odpowiedzialności za budżet realizowanych projektów,
  • dbanie o relacje z Klientami oraz Kandydatami w ramach dedykowanego segmentu,
  • rozwijanie portfela Klientów oraz analizowanie rynku w celu określenia potencjalnych możliwości,
  • przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy,
  • ścisła współpraca z innymi członkami zespołu w celu efektywnej i jakościowej realizacji projektów.

Wymagania pracodawcy:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie doradztwa personalnego (im więcej lat doświadczenia, tym wyższy poziom stanowiska możemy zaoferować),
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych end to end,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
  • łatwość w nawiązywaniu relacji i tworzenia sieci kontaktów z Klientami i Kandydatami,
  • proaktywność i samodzielność w działaniu,
  • wysoka kultura osobista, profesjonalizm,
  • umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem oraz powierzonymi zadaniami.

Pracodawca oferuje:

  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjne premie uzależnione od wyników,
  • realną możliwość rozwoju i szybkiego awansu w ramach struktur naszej organizacji,
  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych (finansowanie zajęć online),
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • hybrydowy model pracy (3 dni pracy zdalnej w tygodniu); w piątki pracujemy do 15:00,
  • narzędzia pracy – telefon, laptop,
  • profesjonalny program onboardingowy,
  • umowę o pracę lub umowę B2B.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top