Specjalista ds. administracji

Lokalizacja: Warszawa, woj. mazowieckie

Nr ref.: AJ/SA/0524

BIGRAM to zespół, który od ponad 30 lat z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze. Trwałe, profesjonalne relacje oparte na zaufaniu i wysokiej jakości stanowią istotną część DNA naszej firmy. Indywidualnie i starannie podchodzimy do każdego zadania, a skuteczność i pasja pozwalają nam ciągle dążyć do poprawy w tego co robimy.

W przestrzeni BIGRAM spotykają się ludzie o 20-letnim stażu i studenci. Wierzymy, że to stwarza inspirujące otoczenie i możliwość rozwoju dla osób w różnym wieku i z różnym bagażem doświadczeń – zapraszamy!

Twój zakres obowiązków:

Wsparcie pracowników w realizacji projektów rekrutacyjnych i doradczych poprzez:

  • kontakt z serwisami rekrutacyjnymi i dostawcami usług profesjonalnych
  • publikację ogłoszeń w serwisach stronach internetowych
  • przygotowywanie i publikację postów na firmowym profilu
  • organizację podróży służbowych i wydarzeń firmowych
  • organizację spotkań w biurze
  • rozliczenia dostawców

Wsparcie Zarządu w organizacji wydarzeń firmowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Kontakt z biurem rachunkowym i zapewnienie właściwego obiegu dokumentów firmowych, w tym przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, opisywanie faktur i archiwizacja Umów.

Zaopatrzenie biura i wsparcie organizacyjne spotkań odbywających się w biurze.

Wymagania pracodawcy:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem i powierzonymi zadaniami
  • Wysoka kultura osobista
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje:

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez przejście do działów realizujących projekty doradcze
  • Możliwość podnoszenia kompetencji językowych (finansowanie zajęć online)
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport
  • Krótszy tydzień pracy – w piątki pracujemy do 15.00
  • Owoce, spotkania integracyjne, świętowanie urodzin, bony świąteczne, inicjatywy dobroczynne
  • Służbowy laptop, telefon, materiały biurowe

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację poprzez przycisk:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top