Group Product Manager

Lokalizacja: Warszawa

Nr ref.: MC/GPM/0324

Kategorie:

Prowadzimy projekt rekrutacyjny naszego Klienta – międzynarodowej firmy będącej liderem w obszarze produkcji wyrobów mlecznych.

Twój zakres obowiązków:

  • określanie i rozwijanie strategii marketingowej dla przypisanej marki,
  • przedstawianie propozycji planu marketingowego, zapewnienie jego wysokiej jakości i skuteczności, a także nadzorowanie jego realizacji zgodnie z przyjętym budżetem,
  • rozwijanie i optymalizacja komunikacji marketingowej,
  • monitorowanie strategii innowacji na poziomie lokalnym i europejskim oraz współudział w tworzeniu efektywnych kampanii marketingowych,
  • zarządzanie procesem wprowadzania nowych produktów na rynek,
  • zbieranie, analiza i podsumowywanie danych dotyczących rynku i gamy produktów.

Wymagania pracodawcy:

  • minimum 6 lat doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem marką lub 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość procesów marketingowych,
  • umiejętność tworzenia strategii marketingowych,
  • doświadczenie w obszarze NPD,
  • umiejętność analizy danych rynkowych,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe.

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pakiet benefitów,
  • pracę w międzynarodowym środowisku dającym możliwość rozwoju,
  • niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop, samochód służbowy.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację poprzez przycisk:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top