tło oferty

Inne oferty w kategorii

HR Business Partner

Warszawa

Nr ref.: ELO/HRBP/0622

Obecnie wspieramy w rekrutacji międzynarodowego operatora logistyczno-transportowego działającego w Polsce i na świecie.

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie procesów HR w dedykowanym obszarze biznesowym: rekrutacja, wdrożenie i motywowanie pracowników,
  • planowanie ścieżek rozwoju zawodowego pracowników,
  • monitorowanie trendów w obszarze HR / rozwoju kompetencji, w celu wsparcia podejścia biznesowego i inicjatywy w organizacji,
  • analiza kluczowych wskaźników HR wraz z prezentowaniem wniosków,
  • wsparcie managerów w zarządzaniu i rozwoju pracowników,
  • identyfikacja potrzeb szkoleniowych,
  • budowanie wizerunku Firmy jako pracodawcy,
  • opracowanie strategii Employer Brandingu.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • 3-letnie doświadczenie w obszarze HR,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ZZL),
  • komunikatywność, samodzielność,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • znajomość i rozumienie procesów biznesowych zachodzących w organizacji,
  • doświadczenie w rekrutowaniu pracowników,
  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia,
  • wysokie kompetencje w zakresie efektywnej komunikacji i prezentacji,
  • zaawansowana znajomość MS Office,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • elastyczny czas pracy,
  • premia uzależniona od poziomu realizacji powierzonych zadań i celów ilościowych,
  • narzędzia pracy ( telefon, laptop),
  • opiekę medyczną Medicover, kartę multisport.