HR Business Partner

Lokalizacja: Warszawa – praca stacjonarna i wyjazdowa (2-dniowy wyjazd służbowy raz na 2 tygodnie)

Nr ref.: AH/HRBP/0324

Kategorie:

Rekrutujemy dla naszego Klienta, jednej z największych firm budowlanych w Polsce, oferującej usługi (najczęściej w charakterze generalnego wykonawcy) w sektorach min. infrastruktury: drogowej, kolejowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego czy przemysłowego.

Twój zakres obowiązków:

  • wspieranie pracowników oraz kadry kierowniczej w rozwiązywaniu trudnych spraw pracowniczych, zapobieganie przejawom przemocy i mobbingu w miejscu pracy,
  • współtworzenie wraz z kierownikami jednostek organizacyjnych planów sukcesji, planów zapobiegających odejściu wartościowych i krytycznych pracowników. Przeprowadzanie rozmów exit interview,
  • wsparcie szefów dedykowanego obszaru w zakresie stosowania narzędzi i procedur związanych z kierowaniem ludźmi, w tym także ocen pracowniczych, oraz w zakresie motywowania i rozwoju pracowników,
  • koordynowanie i udział w planowaniu, organizowaniu i prowadzeniu szkoleń z zakresu rozwoju umiejętności interpersonalnych oraz z zakresu procesów i narzędzi HR przy aktywnym stosowaniu narzędzi jakościowych,
  • konsultowanie i wdrażanie inicjatyw szkoleniowych i rozwojowych, doprecyzowanie potrzeb szkoleniowych w obszarze, aktywne stosowanie narzędzi jakościowych: Fishbone, Work-Out oraz rozwojowych: New Manager Assimilation, Harvard Manage Mentor Tool i Skip Level,
  • prowadzenie rekrutacji na programy rozwojowe lokalne, korporacyjne oraz wymiany międzynarodowe oraz wsparcie i koordynacja pozostałych procesów rekrutacji i selekcji. Udział w procesach rekrutacyjnych zgodnie z rolami w procesie, składanie ofert pracy i negocjacje warunków z kandydatami,
  • wspólnie z kierownictwem obszaru uzgadnianie struktury organizacyjnej na kontraktach i w biurach, planowanie zatrudnienia, awansów i przesunięć wewnętrznych pracowników w jednostkach organizacyjnych,
  • monitorowanie i aktualizacja planów zagospodarowania pracowników w podległych obszarach,
  • w ramach kompetencji ustalanie z kierownikiem jednostki organizacyjnej poziomu wynagrodzenia dla pracowników, zatwierdzanie wniosków o podwyżki oraz wsparcie menedżerów podczas przydziału i dystrybucji nagród oraz premii rocznych,
  • dbałość o przestrzeganie przepisów prawa pracy, w szczególności w zakresie zasadności i legalności innych form zatrudnienia niż umowa o pracę,
  • dostarczenie danych z procesu rekrutacji w sprawie podmiotów konkurencyjnych, w celu określanie stopnia ryzyka odejść pracowników spowodowanych poziomem wynagrodzeń,
  • wsparcie menadżerów w wypowiadaniu umów i zwolnieniach pracowników,
  • wsparcie procesu komunikacji pomiędzy pionem HR a innymi jednostkami organizacyjnymi, a także wspieranie efektywnego przepływu informacji pomiędzy kierownikami wspieranych jednostek a ich pracownikami,
  • efektywne dzielenie się informacjami w ramach Spółki, czynny udział w pracy zespołu w zakresie realizowanych zadań zespołowych,
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego, w ramach posiadanych przez pracownika kwalifikacji i kompetencji, jak również zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Wymagania pracodawcy:

  • min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku HR Business Partnera w dużych organizacjach (pow. 1000 FTE),
  • min. 3-doświadczenia w doradztwie w zakresie miękkiego i twardego HR,
  • znajomość narzędzi stosowanych w procesach rekrutacji i selekcji pracowników,
  • znajomość zagadnień związanych z opisami i z wyceną stanowisk, systemami wynagradzania,
  • podstawowa wiedza z zakresu zarzadzania przedsiębiorstwem,
  • znajomość Prawa Pracy,
  • kompetencje miękkie: współpraca, dbanie o innowacyjność, wzbudzanie zainteresowania, orientacja na wyniki,
  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • gotowość do pracy biurowej.

Pracodawca oferuje:

  • premia roczna: 15-18 % wynagrodzenia rocznego,
  • samochód służbowy,
  • pełen pakiet benefitów,
  • forma umowy: UoP.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top