Kierownik Robót Budowlanych (woj. zachodniopomorskie)

Lokalizacja: Drawsko Pomorskie, woj. zachodniopomorskie

Nr ref.: MPW/KRO/0924

Kategorie:

Rekrutujemy dla naszego Klienta – firmy, która jest wiodącym generalnym wykonawcą na rynku polskim. Specjalizuje się w budownictwie kubaturowym, przemysłowym, infrastrukturalnym oraz mieszkaniowym. Firma feruje kompleksowe usługi od projektowania, przez realizację inwestycji, po obsługę posprzedażową i kładzie duży nacisk na innowacje, stosowanie nowoczesnych technologii budowlanych i zrównoważony rozwój.

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja zadań inwestycyjnych zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem prac na powierzonemu zakresie robót,
  • współudział w opracowaniu i aktualizacja budżetu Inwestycji na powierzonym zakresie robót,
  • udział w naradach koordynacyjnych i komisjach odbiorowych,
  • odpowiedzialność za BHP na projekcie,
  • przewodzenie podległym pracownikom, podwykonawcom,
  • negocjacje warunków handlowych z Podwykonawcami i Dostawcami,
  • przygotowywanie umów dla Podwykonawców i Dostawców,
  • umiejętność wyceny robót budowlanych,
  • weryfikacja kosztorysów i ofert podwykonawczych vs ceny rynkowe,
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej budowy,
  • umiejętność przygotowania dokumentacji na potrzeby odbiorów: Sanepidu, PSP oraz Nadzoru Budowlanego,

Wymagania pracodawcy:

  • znajomość przepisów technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót,
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń,
  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy,

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej od ponad 30 lat firmie na polskim rynku budowlanym,
  • dofinansowanie pakietów medycznych i sportowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego – kursy i szkolenia,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top