Kierownik BHP / EHS Manager

Lokalizacja: Włocławek

Nr ref.: MS/BHP/0824

Kategorie:

Rekrutujemy dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej zlokalizowanej na południowy-zachód od Włocławka – lidera specjalizującego się w dziedzinie chemii budowlanej. Firma działała w Polsce od wielu lat, dostarcza innowacyjne rozwiązania i produkty stosowane w budownictwie, infrastrukturze oraz przemyśle.

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie zgodności dokumentacji pracowników zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów Państwowej Inspekcji Pracy, Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Ochrony Pożarowej, Sanitarnej i innych.
  • Weryfikacja zmian w obowiązujących przepisach oraz aktualizacja procesów i zarządzeń w zgodności z przepisami.
  • Współpraca z działem HR w zakresie kompletacji dokumentacji pracowników.
  • Propozycja i egzekucja szkoleń – przygotowanie programu szkoleniowego.
  • Identyfikacja i kontrola ryzyka.
  • Nadzór bieżących przeglądów w firmie w zakresie występujących zagrożeń.
  • Odpowiedzialność za przygotowanie procedur, instrukcji oraz zasad BHP i ochrony środowiska w firmie.
  • Budowanie kultury bezpieczeństwa oraz programów prewencyjnych przy udziale kierownictwa.

Wymagania pracodawcy:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu obszarem BHP,
  • Znajomość zagadnień z zakresu BHP (przepisy, kursy, szkolenia),
  • Delegowanie zadań i analiza wyników zleconych prac oraz motywowanie pracowników,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i skutecznego reagowania w sytuacjach kryzysowych,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w nowym zakładzie produkcyjnym,
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i udziału w ciekawych międzynarodowych projektach,
  • Dodatkowe benefity (np. możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i indywidualnego, prywatna opieka zdrowotna, program MultiSport),
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania swoich obowiązków (w tym samochód służbowy).

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top