Dyrektor Techniczny

Lokalizacja: woj. lubelskie / woj. podkarpackie / woj. świętokrzyskie

Nr ref.: AH/DT/0424

Kategorie:

Prowadzimy rekrutację w imieniu naszego Klienta – generalnego wykonawcy z branży budownictwa kubaturowego i drogowego.

Twój zakres obowiązków:

  • skuteczne i efektywne zarządzanie podległymi obszarami: przygotowania produkcji oraz zakupów,
  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie procesów przygotowania produkcji oraz zakupów związanych z realizacją inwestycji budowlanych w budownictwie drogowym oraz kubaturowym,
  • ścisła współpraca z inwestorami, odpowiedzialność za udział w przetargach, ofertowanie oraz wycenę prac budowlanych,
  • nawiązywanie relacji oraz współpraca z dostawcami i podwykonawcami firmy; przeprowadzanie przetargów na materiały i roboty budowlane,
  • prowadzenie negocjacji zarówno z klientami, jak i podwykonawcami,
  • ścisła współpraca z kadrą zarządzającą.

Wymagania pracodawcy:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: budownictwo),
  • minimum 5-letnie doświadczenie menedżerskie w branży budowlanej po stronie generalnego wykonawcy – warunek konieczny,
  • wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie i umiejętność efektywnego organizowania pracy podległych zespołów,
  • asertywność, umiejętność budowania autorytetu oraz doświadczenie w skutecznym zarządzaniu pracownikami w różnym wieku,
  • doskonała znajomość rynku budowlanego, cen materiałów i usług budowlanych,
  • doświadczenie we współpracy z inwestorami,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, negocjacyjne oraz organizacyjne,
  • odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu,
  • gotowość do pracy stacjonarnej oraz odbywania podróży służbowych do okolicznych województw,
  • wysoka kultura osobista i ambicje rozwojowe.

Pracodawca oferuje:

  • pensja podstawowa + atrakcyjny system premiowy,
  • samochód służbowy i inne potrzebne narzędzia pracy,
  • karta Multisport,
  • możliwości rozwojowe wewnątrz organizacji.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top