Oferty pracy

 • Specjalista ds. administracji

  BIGRAM to zespół, który od ponad 30 lat z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze. Trwałe, profesjonalne relacje oparte na zaufaniu i wysokiej jakości stanowią istotną część DNA naszej firmy. Indywidualnie i starannie podchodzimy do każdego zadania, a skuteczność i pasja pozwalają nam ciągle dążyć do poprawy w tego co robimy.

 • Kierownik zakładu produkcyjnego

  Rekrutujemy dla naszego Klienta – międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się grupy, posiadającej zakład produkcyjny na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

 • Financial Director

  Our Client is the international company working in services designed to protect the environment. It is a conscious organization that puts the development of its workers and quality of delivered solutions first. They are currently looking for a Finance Director who will take part in changes in the organization and its growth.

 • Senior Konsultant ds. Rekrutacji/ Konsultant ds. Rekrutacji

  Dołącz do BIGRAM – firmy, która od ponad 30 lat z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze. Pracownikom pomagamy rozwijać kompetencje rekrutacyjne oraz zarządcze. Nasza firma ceniona jest za wysokie standardy pracy i jakość świadczonych usług. Przykładamy więc ogromną wagę do tego by nasi Konsultanci byli nie tylko uznanymi rekruterami, ale również ekspertami rynku. Doświadczenie…

 • Konsultant ds. Rekrutacji/ Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji

  Do naszego zespołu poszukujemy osób, które chcą wykorzystywać swoje umiejętności w rozwoju kariery w rekrutacji. Dołącz do BIGRAM – firmy która od 30 lat z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze.Nasi Konsultanci są uznanymi ekspertami na rynku, a nasza firma ceniona za wysokie standardy pracy i jakość świadczonych usług

 • Researcher / Asystent ds. rekrutacji

  Do naszego zespołu poszukujemy osób, które chcą wykorzystywać swoje umiejętności w rozwoju kariery w rekrutacji. Dołącz do BIGRAM – firmy, która od 30 lat z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze.

 • Commercial Director

  Prowadzimy rekrutację w imieniu naszego Klienta- międzynarodowej firmy z branży FinTech, działającej na rynku płatności bezgotówkowych – online i offline.

 • Financial Director

  Our Client is well known, international company investing in different industries.

 • Dyrektor Techniczny

  Prowadzimy rekrutację w imieniu naszego Klienta – generalnego wykonawcy z branży budownictwa kubaturowego i drogowego.

 • Dyrektor Operacyjny

  Lokalizacja: Gdańsk Nr ref.: AJ/DYO/0424 Kategorie: Aktualnie prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta – Spółki notowanej na GPW, zajmującej się opracowaniem terapii komórkowych do zastosowania w […]

Scroll to Top