Property Manager

Lokalizacja: Warszawa, woj. mazowieckie

Nr ref.: AH/PM/0924

Kategorie: Manager

Rekrutujemy dla naszego Klienta – polskiej grupy inwestycyjnej zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami i obiektami logistycznymi

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa trwających umów najmu
  • Bieżący kontakt z najemcami
  • Pozyskiwanie nowych najemców i prezentacja nieruchomości
  • Zarządzanie Ogłoszeniami najmu
  • Stała współpraca z agentami
  • Dbałość o czystość, bezpieczeństwo i sprawność techniczną obiektów
  • Przygotowanie i analiza raportów managerskich, team list oraz rozliczeń

Wymagania pracodawcy:

  • Min. 5 lat doświadczenia w zakresie administrowania/zarządzania nieruchomościami
  • Biegła znajomość środowiska MS Office, w szczególności Excel i Word
  • Dokładność i terminowość

Mile widzane:

  • Doświadczenie łączone z Personal Assistance

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy B2B
  • Podjęcie współpracy od zaraz
  • Możliwość rozwoju przy prowadzeniu projektów grupy
  • Kulturę organizacyjną zorientowaną na współpracę zespołową
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Benefity: prywatna opieka zdrowotna

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top