tło oferty

Inne oferty w kategorii

Kierownik Budowy

Cała Polska

Nr ref.: AH/KB/0222

Opis stanowiska:

  • Bezpośredni nadzór nad budową, nadzór nad Kierownikami Robót oraz realizacją Inwestycji zgodnie z Pozwoleniem na budowę i Dokumentacją Projektową,
  • Współpraca z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami, koordynacja pracy podwykonawców,
  • Tworzenie harmonogramów dla Inwestora i podwykonawców,
  • Prowadzenie Dziennika Budowy,
  • Opiniowanie instrukcji technologicznych i IBWR Podwykonawców Robót w zakresie zgodności z zatwierdzonymi przez Inwestora dokumentami,
  • Zarządzanie gospodarką materiałową na budowach,
  • Zarządzanie kontraktem pod kątem finansowym i technicznym,
  • Tworzenie dokumentacji kontraktowej, prowadzenie dokumentacji budowy, a także sporządzanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższe budowlane,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy, na obiektach kubaturowych,
  • Znajomość oprogramowania: MS Office, MS Project, AutoCAD,
  • Umiejętność kierowania zespołem ludzkim,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Mile widziane doświadczenie w roli KB lub KR przy realizacji w budynku użyteczności publicznej, wpisanym do rejestru lub ewidencji zabytków.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Miłą atmosferę w pracy,
  • Samochód służbowy,
  • Inne konieczne narzędzia pracy.