HR Business Partner

Lokalizacja: Warszawa / praca hybrydowa

Nr ref.: WJ/HRB/0924

Kategorie:

Nasz Klient to międzynarodowa korporacja działająca w branży FMCG. Firma posiada rozbudowane portfolio, cieszące się dużym uznaniem zarówno w kraju, jak i za granicą. Jako pracodawca zapewniają rozwój pracowników, stałe możliwości nauki oraz konkurencyjne warunki zatrudnienia.

Obecnie poszukują HR Business Partnera, który będzie odpowiedzialny za strategiczne wsparcie firmy w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, w celu osiągnięcia celów biznesowych organizacj

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z jednostkami biznesowymi w zakresie realizacji strategii HR, zapewniając jednocześnie zgodność z celami biznesowymi na poziomie lokalnym i międzynarodowym.
  • Analiza trendów i wskaźników HR (KPI) oraz rekomendowanie działań na podstawie danych w kontekście różnych rynków i lokalizacji.
  • Nadzór nad kluczowymi procesami HR, takimi jak m.in. rekrutacja, onboarding, ocena pracowników. Udział w tworzeniu i optymalizacji struktur organizacyjnych oraz w procesach przeglądów wynagrodzeń.
  • Wdrażanie programów rozwojowych, uwzględniając różnice kulturowe i regionalne potrzeby jak również cele biznesowe organizacji.
  • Rozwiązywanie potencjalnych sporów pracowniczych, negocjowanie warunków pracy oraz dbałość o przyjazną atmosferę w środowisku pracy.
  • Prowadzenie projektów wdrażających polityki dostosowane do specyfiki rynku oraz standardów grupowych, a także wsparcie w zarządzaniu zmianą.

Wymagania pracodawcy:

  • Min. 10 lat doświadczenia w HR w branży FMCG (lub pokrewnej), w tym na poziomie Business Partnera.
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i negocjacyjne.
  • Znajomość przepisów prawa pracy.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów HR z zakresu m.in. zarządzania sukcesją, efektywnością, talentami oraz implementacji nowych rozwiązań w obszarze HR.
  • Znajomość strategii HR, zarządzania talentami i procesów HR.
  • Biegłość w języku angielskim – zarówno w mowie jak i w piśmie.
  • Silne umiejętności organizacyjne i analityczne.

Mile widzane:

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej.

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, ubezpieczenie na życie, spotkania integracyjne.
  • Tryb pracy hybrydowej.
  • Stabilne zatrudnienie w rozpoznawalnej i rozwijającej się organizacji.
  • Możliwość realnego wpływu na biznes i ciągłego podnoszenia swoich kompetencji.
  • Pracę w międzynarodowym oraz dynamicznym środowisku i wieloma możliwościami rozwoju

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top