Dyrektor operacyjny

Lokalizacja: Warszawa, woj. mazowieckie

Nr ref.: MS/DO/0824

Kategorie:

Rekrutujemy dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z sektora FMCG, lidera w swojej kategorii, znajdującego się na południe od Warszawy.

Twój zakres obowiązków:

  • Kierowanie wszystkimi operacjami produkcyjnymi i działaniami rozwojowymi w celu realizacji krótko- i długoterminowych celów.
  • Zarządzanie pracą podległych działów: Produkcji, Planowania, Utrzymania Ruchu oraz Infrastruktury.
  • Dbanie o prawidłowy rozwój procesów technologicznych i dostosowanie parku maszynowego do wymogów rynkowych.
  • Wdrażanie procesów optymalizacyjnych z wykorzystaniem Lean Manufacturing.
  • Współpraca z jednostkami administracji państwowej w zakresie rozwoju zakładu oraz spełniania wymogów prawnych.
  • Współpraca z Zarządem i Centralą spółki – raportowanie i analiza wyników, wyciąganie wniosków i przekazywanie swoich rekomendacji i możliwych rozwiązań.
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności (KPI) oraz wyników finansowo-operacyjnych.
  • Wsparcie Zarządu spółki w realizacji planów i celów strategicznych.
  • Rozwój i kształtowanie struktury organizacyjnej.

Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, związanym z zarządzaniem operacyjnym produkcją i utrzymaniem ruchu w sektorze FMCG.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Poziom języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację biznesową.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami w dużych zakładach produkcyjnych.
  • Proaktywność w działaniu, nastawienie na rozwój i proponowanie nowych rozwiązań.
  • Kompetencje analityczne.
  • Umiejętność wyrażania własnej opinii i jej argumentowania, asertywność.
  • Umiejętność współpracy z innymi działami firmy.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i udziału w ciekawych projektach.
  • Dodatkowe benefity (np. możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, indywidualnego, prywatnej opieki medycznej i programu MultiSport).

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację poprzez przycisk:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top