09.03.2022

Nagrody GMC Employers przyznane

Z okazji 15-lecia konkursu Global Management Challenge w Polsce wyróżniliśmy firmy, które najliczniej wzięły udział w tym wyjątkowym projekcie, pracodawców, którzy już od klku lat doceniają i stosują najnowsze narzędzia w rozwoju kadry, w tym symulacje bizneisowe takie jak GMC.


Konkurs GMC został zorganizowany po raz pierwszy w Polsce w 2000 roku. W trakcie dotychczasowych 14 edycji wzięło w nim udział ponad 25 tysięcy uczestników, reprezentujących 303 firmy oraz ponad 80 uczelni wyższych. Do dziś projekt pozostaje największą i najbardziej zaawansowaną symulacją biznesową zarówno w Polsce, jak i na świecie.

W Rankingu GMC Employers 2000 – 2014, zestawione zostały 303 firmy, które uczestniczyły
w polskich edycjach konkursu GMC w podziale na drużyny, które były rejestrowane przez pracowników firm, oraz zespoły studenckie sponsorowane przez pracodawców. Nagrody przyznano w trzech kategoriach. Ponadto przyznaliśmy dwa specjalne wyróżnienia, dla Orange Polska, za najdłuższa obecność w projekcie ( przez 11 edycji), oraz Banku Millennium, który w sumie wystawił w projekcie rekordową liczbę 233 zespołów.
Uroczyste wręczenie nagród GMC Employers odbyło się w dniu 30 czerwca w Warszawie, w siedzibie BIGRAM. Nagrodzeni pracodawcy odebrali statuetki z rąk prezesa firmy BIGRAM, Piotra Wielgomasa.

NAGRODZENI PRACODAWCY GMC EMPLOYERS W KATEGORII:
Pracodawca inwestujący w młode talenty: KPMG
Pracodawca inwestujący w rozwój pracowników: Bank BPH, Bank Zachodni WBK, Carrefour Polska, Makro Cash & Carry Polska, PKN Orlen
Pracodawca inwestujący w rozwój pracowników oraz młodych talentów: Deloitte, Grupa PZU, Polkomtel

NAGRODY SPECJALNE:
Najdłuższy udział i obecność w konkursie GMC: Orange Polska
Największa liczba zespołów w konkursie GMC: Bank Millenium

Podobne aktualności

Napisz do nas

* pole obowiązkowe