Dla kandydatów

Otwierasz się na nowe możliwości rozwoju zawodowego?

Zarejestruj się już dziś do Bezpiecznej Bazy BIGRAM

Łatwe aplikowanie

Wystarczy minuta, aby zarejestrować Aplikację. Nasi Konsultanci będą mogli szybko skontaktować się z Tobą przy okazji interesujących i zgodnych z Twoim profilem projektów. Zrób pierwszy krok do rozwoju zawodowego.

Zgodność z RODO

Przechowujemy i przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO. Abyśmy mogli zarządzać danymi i pomóc Ci w rozwoju kariery zawodowej poprosimy Cię najpierw o wyrażenie odpowiednich zgód.

Bezpieczna Baza BIGRAM

Dane osobowe w naszej bazie chronią nie tylko zaawansowane systemy IT, ale również przeszkoleni i odpowiedzialni pracownicy BIGRAM.

Wypełnienie formularza pozwoli na szybsze dotarcie konsultantów BIGRAM do Twojej aplikacji w celu jej weryfikacji pod kątem obecnie prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Nie czekaj, zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM.

Sprawdź najnowsze oferty pracy, ogłoszenia naszych Klientów, aktualne projekty rekrutacyjne, nad którymi pracują nasi konsultanci i aplikuj jeszcze dziś!
 
 

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak napisać CV lub list motywacyjny lub Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej zajrzyj do naszego poradnika. Znajdziesz tam wskazówki jak przygotować się do zmiany pracy.
 

Ostatnio dodane oferty

 • HUMAN RESOURCE MANAGER (Member of Country Management Team)

  BIGRAM is honored to work for a dynamic and ambitious retail chain that grows and develops in Poland year by year since 2000.  The first store was opened in Gdańsk and it is also where the main administration and the shared services center for the other countries of the chain are located.JYSK Poland has soon…

 • Senior HR Business Partner

  Prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta – jednej z największych firm produkcyjnych zlokalizowanych w woj. mazowieckim.

 • CEO Assistant / Office Manager

  Our Client is an international company operating in the real estate industry.

 • Regional Sales Team Manager

  Our client is an international, successful company that works in the animal welfare and nutrition industry. To ensure the best care of their customers they are looking for a Regional Sales Team Manager.

 • Zastępca Dyrektora Generalnego ds. Sprzedaży (Członek Zarządu)

  Prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją materiałów i  chemii budowlanej.

 • Senior Konsultant ds. Rekrutacji/ Konsultant ds. Rekrutacji

  Do naszego zespołu poszukujemy osób, które chcą wykorzystywać swoje umiejętności w rozwoju kariery w rekrutacji. Dołącz do BIGRAM – firmy która od 30 lat z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze.Nasi Konsultanci są uznanymi ekspertami na rynku, a nasza firma ceniona za wysokie standardy pracy i jakość świadczonych usług.

Zarejestruj się już dziś do Bezpiecznej Bazy BIGRAM

Zachęcamy do zarejestrowania cv w naszej Bezpiecznej Bazie BIGRAM, z której korzystamy przy każdej realizowanej przez nas rekrutacji. Twoje dokumenty w naszej bazie pozwolą nam na szybki i skuteczny kontakt z Tobą, jeśli będziemy realizować projekt zgodny z Twoim profilem. Nasz konsultant jeśli tylko będzie odpowiednia oferta skontaktuje się z Tobą aby zaprosić Cię do udziału w procesie rekrutacji. Otwórz się na nowe możliwości rozwoju zawodowego!

Scroll to Top