Dla kandydatów

Otwierasz się na nowe możliwości rozwoju zawodowego?

Zarejestruj się już dziś do Bezpiecznej Bazy BIGRAM

Łatwe aplikowanie

Wystarczy minuta, aby zarejestrować Aplikację. Nasi Konsultanci będą mogli szybko skontaktować się z Tobą przy okazji interesujących i zgodnych z Twoim profilem projektów. Zrób pierwszy krok do rozwoju zawodowego.

Zgodność z RODO

Przechowujemy i przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO. Abyśmy mogli zarządzać danymi i pomóc Ci w rozwoju kariery zawodowej poprosimy Cię najpierw o wyrażenie odpowiednich zgód.

Bezpieczna Baza BIGRAM

Dane osobowe w naszej bazie chronią nie tylko zaawansowane systemy IT, ale również przeszkoleni i odpowiedzialni pracownicy BIGRAM.

Wypełnienie formularza pozwoli na szybsze dotarcie konsultantów BIGRAM do Twojej aplikacji w celu jej weryfikacji pod kątem obecnie prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Nie czekaj, zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM.

Sprawdź najnowsze oferty pracy, ogłoszenia naszych Klientów, aktualne projekty rekrutacyjne, nad którymi pracują nasi konsultanci i aplikuj jeszcze dziś!
 
 

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak napisać CV lub list motywacyjny lub Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej zajrzyj do naszego poradnika. Znajdziesz tam wskazówki jak przygotować się do zmiany pracy.
 

Ostatnio dodane oferty

 • Starszy Analityk Finansowy

  Prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta – znanej sieci klinik, działającej zarówno w Polsce jak i Europie.

 • Controlling Specialist

  Obecnie wspieramy w rekrutacji naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na polskim rynku działającej w branży FMCG – do zgranego i wspierającego zespołu controllingowego.

 • Przedstawiciel Farmaceutyczny – Katowice

  Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji szwajcarsko-polską firmę joint venture z obszaru farmaceutycznego.Firma zajmuje się wprowadzaniem na polski rynek suplementów diety, wyrobów medycznych i leków OTC.Na rynku polskim firma od kilku lat z sukcesem oferuje ponad 50 produktów, których sprzedaż systematycznie rośnie.W roku 2024 planuje wprowadzić na polski rynek kolejnych kilkadziesiąt produktów.

 • HR Director

  Recruitment for our client – JYSK Poland has soon 300 stores in Poland and almost every second Pole shops here every year. The chain is growing rapidly, with more than 20 new stores are being opened every year. The company also sells online. Every day the company strives to make working in JYSK a pleasure.…

 • HR Manager/HRBP

  Rekrutujemy dla naszego Klienta, francuskiego koncernu z branży przewozowej.

 • Kierownik Sprzedaży

  Rekrutujemy dla naszego Klienta, firmy szkoleniowej, zajmującej się profesjonalnym rozwojem pracowników oraz dostarczaniem narzędzi wspierających ten rozwój.

Zarejestruj się już dziś do Bezpiecznej Bazy BIGRAM

Zachęcamy do zarejestrowania cv w naszej Bezpiecznej Bazie BIGRAM, z której korzystamy przy każdej realizowanej przez nas rekrutacji. Twoje dokumenty w naszej bazie pozwolą nam na szybki i skuteczny kontakt z Tobą, jeśli będziemy realizować projekt zgodny z Twoim profilem. Nasz konsultant jeśli tylko będzie odpowiednia oferta skontaktuje się z Tobą aby zaprosić Cię do udziału w procesie rekrutacji. Otwórz się na nowe możliwości rozwoju zawodowego!

Scroll to Top