bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

RODO w procesach rekrutacyjnych, nowe wyzwanie dla HR – seminarium BIGRAM

Wprowadzenie RODO w obszarze HR wprowadza wiele wątpliwości, szczególnie wśród osób, które prowadzą projekty rekrutacyjne. Aby lepiej zrozumieć i poznać nadchodzące zmiany prawne zaprosiliśmy naszych klientów na seminarium o RODO w rekrutacji. Oddział BIGRAM Wrocław przeprowadził kolejne seminarium integrujące środowisko HR i […]

Więcej

Relacja z debaty – Personal Branding w social media

Personal branding w social media – jesteśmy na tak, ale pamiętajmy o umiarze oraz o ustawieniach prywatności na naszych profilach.

Więcej

Znamy zwycięski zespół GMC Poland 2017/2018!

Rywalizacja w 18 edycji konkursu GMC Poland zakończyła się zwycięstwem studentów z  SGH Warszawy!

Więcej

Spotkanie biznesowe z okazji Dnia Kobiet

Centrum Konferencyjne LETIA BUSINESS CENTER z BIGRAM w Legnicy z okazji Dnia Kobiet zorganizowało spotkanie podkreślające rangę kobiet w biznesie.  Nasza firma była jednym z Partnerów Strategicznych.

Więcej

Rozpoczynamy cykl szkoleń z wywiadu kompetencyjnego w 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu z wywiadu kompetencyjnego. Odbędzie się w dniach 18 i 19 kwietnia 2018 r. w naszej siedzibie w Warszawie. Szkolenie poprowadzą eksperci BIGRAM.

Więcej

IT{republic} nową usługą w portfelu BIGRAM

Z uwagi na dynamiczne zmiany w sektorze i rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości kandydatów z dniem 08 stycznia 2017 r. w ramach Grupy BIGRAM rozpoczyna działalność nowa, specjalistyczna marka: it{republic}. Nowa marka w portfolio Grupy BIGRAM zajmuje się pozyskiwaniem specjalistów dla […]

Więcej

Seminaria HR w regionie zachodnim

14.12.17 odbyło się kolejne seminarium poświęcone aktualnych trendom w zakresie form zatrudnienia menedżerów oraz specjalistów. Przy współpracy z renomowaną polską Kancelarią Prawną Sołtysik Kawecki i Szlęzak (SK&S) zachodnie oddziały BIGRAM we Wrocławiu i Poznaniu w ciągu ostatnich trzech miesięcy zorganizowały trzy […]

Więcej

Badanie BIGRAM Wyzwania Rekrutacji: Na jakich absolwentów czeka rynek?

Niedobory kadrowe to w ostatnich miesiącach gorący temat. Mówi się o rynku pracownika, w szczególności kiedy szukamy do pracy absolwentów czy młodych talentów. Krytyka kandydatów z pokolenia millenialsów już się chyba wyczerpała. Pracodawcy zaczynają poszukiwać w młodych kandydatach potencjału, dostrzegać […]

Więcej

Globalne spotkania w ramach sieci partnerskich

BIGRAM od kilkunastu lat jest wyłącznym partnerem sieci IIC Partners, zrzeszającej niezależne firmy executive search, i Career Star Group, międzynarodowej sieci dostawców usługi outplacement.

Więcej

12. Międzynarodowy Kongres Project Management Institute

Dwunasty raz najlepsi project managerowie ze świata spotkają się w Warszawie!

Więcej

Wywiad Kompetencyjny – szkolenie

W dniach 27-28.11.2017 r. w naszej siedzibie w Warszawie ekspert BIGRAM  poprowadzi kolejne szkolenie z Wywiadu kompetencyjnego w procesie rekrutacji. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i wzięcia udziału!

Więcej

Nowe tytuły pod patronatem BIGRAM

W ramach współpracy z wydawnictwem MT Biznes prezentujemy  książki, które zostały objęte patronatem przez BIGRAM. Zachęcamy do powiększenia swojej biblioteki biznesowej o poniższe tytuły.

Więcej

BIGRAM partnerem “HR na Śniadanie” we Wrocławiu

30 sierpnia we Wrocławiu odbyło się wydarzenie “HR na Śniadanie”, którego BIGRAM był partnerem. Była to jubileuszowa 101 edycja spotkania, która została poświęcona budowaniu zaangażowania, który zajmuje niezmiennie pierwsze miejsca w rankingach wyzwań HR.

Więcej

Rozpoczynamy cykl “Akademia HR Biznes Partnera”

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym cyklu Akademia HR Biznes Partnera VII edycja 2017.

Więcej

Nadchodzi kolejne szkolenie z Wywiadu Kompetencyjnego

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu z wywiadu kompetencyjnego. Odbędzie się w dniach 25 i 26 września 2017r r. w naszej siedzibie w Warszawie. Szkolenie poprowadzi ekspert BIGRAM.

Więcej

Uniwersytet Ekonomiczny z Wrocławia zwycięzcą Enactus Poland Competition 2017!

Więcej

Prezes BIGRAM po raz kolejny na spotkaniu z licealistami

Taką zachętę do stawiania sobie wyzwań i realizacji swoich planów zawodowych przedstawił podczas spotkania z uczniami LO im. L. Lisa-Kuli na warszawskim Targówku Członek Koalicji Prezesi-wolontariusze, Prezes Piotr Wielgomas (BIGRAM S.A.). Było to kolejne spotkanie prowadzone przez Prezesa Wielgomasa w […]

Więcej

Zatrudnianie kadry menedżerskiej – Seminarium BIGRAM i Gide Loyrette Nouel

Więcej

Szkolenie z wywiadu kompetencyjnego

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu z wywiadu kompetencyjnego. Odbędzie się w dniach 18 i 19 maja 2017 r. w naszej siedzibie w Warszawie. Szkolenie poprowadzą eksperci BIGRAM.

Więcej

Seminaria BIGRAM i Gide Loyrette Nouel

Więcej

Najnowsze oferty pracy