„Culture fit w rekrutacji”. Pobierz kompendium wiedzy od ekspertów BIGRAM

Rekrutacja to wymagający proces zarówno dla rekrutera, który poszukuje najlepszego kandydata dla swojego zespołu, jak i dla samego kandydata, który pragnie zaprezentować się jak najlepiej. W obu przypadkach celem jest znalezienie najlepszego dopasowania między pracownikiem a pracodawcą, także w aspekcie związanym z dopasowaniem do kultury organizacji. Jak zatem przeprowadzić rozmowę z kandydatem, aby uzyskać interesującą nas wiedzę i jednocześnie zapewnić jak najlepsze doświadczenie kandydata?

Twoim celem jako rekrutera jest sprawić, aby druga osoba podczas rozmowy rekrutacyjnej mogła być sobą. Chcesz stworzyć przestrzeń do tego, aby kandydat mógł poczuć się naturalnie oraz przekazał Tobie jak najwięcej cennych informacji, tak aby Twoja decyzja co do zatrudnienia bądź odrzucenia kandydata była podyktowana rzetelnymi danymi. Jak je pozyskać? Celnymi, mądrymi pytaniami.

Eksperci BIGRAM od niemal trzech dekad działają w dziedzinie rekrutacji i zgromadzili imponująca wiedzę o tym, jak pytać, by jak najwięcej dowiedzieć się o kandydacie. W dzisiejszej publikacji chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą wiedzą i dobrymi praktykami w zakresie badania podczas procesu rekrutacji tzw. „culture fit”.

Pobierz e-Book “Culture fit w rekrutacji” i zadawaj… najlepsze pytania rekrutacyjne!

Scroll to Top