Prezesi na Enactus Future Leaders 2016

Prezesi i dyrektorzy dołączyli do mentorów studentów działających w organizacji Enactus. W czasie warsztatów Enactus Future Leaders, 1 kwietnia 2016 r. w Łodzi, doradzali zespołom studenckim, w jakim kierunku powinni rozwijać swoje projekty.

Dariusz Blocher (Prezes Budimex), Joanna Pruszyńska-Witkowska (Prezes Headlines Porter Novelli), Przemysław Andrzejak (Prezes Łódzkiej Agencji Rozwoju, Artur Miernik (Dyrektor HR w Grupie Pelion), Robert Żelewski (Członek Zarządu McCormick) oraz Piotr Wielgomas (Prezes Zarządu BIGRAM) uczestniczyli w warsztatach Enactus Future Leaders, które odbyły się 1 kwietnia 2016 r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

Wspólnie z pozostałymi trenerami, poznawali poszczególne projekty zespołów Enactus, a następnie korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia w biznesie doradzali studentom jak mogą m.in. skomercjalizować inicjatywy realizowane na rzecz lokalnych społeczności. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu prezesi i dyrektorzy pomogli nakreślić studentom plan dalszego rozwoju projektów łączących biznes i społeczną odpowiedzialność. Studenci Enactus pracują nad kilkudziesięcioma projektami, z których najlepsze będą prezentowane na ogólnokrajowym konkursie Enactus Poland 6 czerwca w Kinotece w Warszawie. W sumie w konferencji Enactus Future Leaders uczestniczyło ponad 170 studentów oraz 20 konsultantów i trenerów.

Enactus to międzynarodowy program skupiający studentów, wykładowców i liderów biznesu, menedżerów oraz firmy, które przedsiębiorczością odpowiadają na wyzwania ekonomiczne, ekologiczne i społeczne. Enactus skupia ponad 70, 5 tysiąca studentów, którzy realizują 1700 projektów w 36 krajach na całym świecie. Od 2009 roku Enactus w Polsce jest reprezentowany przez BIGRAM. Więcej informacji znajduje się na www.enactus.pl

Scroll to Top