Otwarcie nowego oddziału BIGRAM w Krakowie

BIGRAM z centralą w Warszawie oraz świetnie funkcjonującymi oddziałami lokalnymi we Wrocławiu i w Poznaniu już od ponad 25 lat skutecznie wspiera firmy w zakresie kompleksowych usług doradztwa personalnego o ogólnopolskim zasięgu.

Kolejnym kamieniem milowym w progresywnym rozwoju BIGRAM jest otwarcie nowego oddziału firmy w Krakowie w sierpniu b.r

– Jesteśmy dumni, że wieloletnie doświadczenie BIGRAM, solidna ekspertyza i sprawdzona metodologia wzbudza w naszych klientach poczucie bezpieczeństwa i pewność skuteczności naszych działań, co na przestrzeni lat przekłada się na stały, zrównoważony rozwój i ekspansję firmy.
– komentuje Piotr Wielgomas, Prezes BIGRAM S.A.– Otwarcie kolejnego oddziału firmy w Krakowie jest tego efektem.

Krakowski oddział firmy zlokalizowany jest w biznesowym centrum Krakowa w nowoczesnym biurowcu High5 przy ul. Pawiej, w sąsiedztwie Dworca Kraków Główny i tętniącej życiem Galerii Krakowskiej.

– Bardzo się cieszę, że mogę otwierać oddział BIGRAM w Krakowie. Zależy nam, aby być blisko rynku, znać jego lokalną specyfikę, służyć klientom ekspertyzą i wsparciem w doborze specjalistów i menedżerów przy pełnym wglądzie w lokalne powiązania i uwarunkowania rynkowe. Widzę duży potencjał tego rynku, a ponieważ dysponujemy szeroką siecią kontaktów biznesowych w rejonie południowej Polski, zapowiada się bardzo intensywny okres dla naszego zespołu. – zapowiada Joanna Kulig, Dyrektor Oddziału Kraków. –  Zachęcam i zapraszam do kontaktu (joanna.kulig@bigram.pl)

Scroll to Top