Globalne spotkania w ramach sieci partnerskich

BIGRAM od kilkunastu lat jest wyłącznym partnerem sieci IIC Partners, zrzeszającej niezależne firmy executive search, i Career Star Group, międzynarodowej sieci dostawców usługi outplacement.

W października odbyły się dwa globalne spotkania w ramach sieci partnerskich.

W dniach 10-12.10 mieliśmy przyjemność spotkać się z firmami oferującymi usługi executive search na całym świecie. Specjalnie zaproszeni goście podzielili się z nami swoją wiedzą, doświadczeniami i przemyśleniami miedzy innymi na temat trendów w rekrutacji w poszczególnych regionach świata, międzynarodowych wyzwań w zarządzaniu talentami i rekrutacji w przemyśle lotniczym. Wśród takich gości byli między innymi Frances Earl (Global Managing Director, Accenture), Geoffrey Howe (CEO, JLT Group) i Rob Gurney (CEO oneworld).

Zachęcamy do przeczytania podsumowania tego wydarzenia autorstwa Christine Hayward, IIC Partners Executive Director : Diversification Of The Executive Search Industry

Sieć Career Star Group zaprosiła wszystkich partnerów międzynarodowych na spotkanie do Lizbony w dniach 17-20 października. Dzięki uczestnictwu w dorocznym wydarzeniu podsumowującym działania outplacementowe, mieliśmy możliwość podzielić się swoimi doświadczeniami w tym zakresie, a także dyskutować na temat aktualnych trendów.

Wnioskami jakie wysnuwają się po spotkaniu to: konieczność co raz większej digitalizacji usług outplacementowych i wprowadzanie nowoczesnych platform on-line, które mają za zadanie skutecznie wspierać i podnosić efektywność oferowanych usług. Konieczne jest zwiększanie u uczestników programów outplacementowych, dotyczących umiejętności poruszania się i budowania sieci networkingowej w social media oraz korzystania z nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Sprawdź nasze usługi
OUTPLACEMENT | EXECUTIVE SEARCH 

Scroll to Top