12. Międzynarodowy Kongres Project Management Institute

Dwunasty raz najlepsi project managerowie ze świata spotkają się w Warszawie!

12. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter to wydarzenie bez precedensu w naszej części kontynentu. Tylko tu, podczas dwóch dni prelekcji, spotkać można najlepszych praktyków z całego świata, którzy opowiadają o tym jak obecnie wygląda zarządzenia projektami, jak się zmienia i jak wyglądać będzie w przyszłości. Jeśli swoją karierę wiążesz z zarządzaniem projektami, zarezerwuj swój czas w dniach 27-29 listopada!

Wolontariusze wszystkich oddziałów Project Management Institute (PMI) w Polce pomagają stworzyć to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego oprócz prelekcji można będzie skorzystać z okazji do nawiązania nowych relacji w przerwach networkingowych oraz na wieczornej gali. Można będzie także wysłuchać debaty oksfordzkiej między zespołami pod przywództwem dyrektorów zarządzających dużych przedsiębiorstw – Piotra Czarneckiego oraz Aleksandry Gren. Dla tych, którzy chcieliby poruszyć bardziej  konkretne problemy, specjaliści będą moderowali sesje round tables, gdzie można będzie się wymienić się swoimi spostrzeżeniami i poszukać inspiracji do rozwiązania swoich wyzwań projektowych.

W tym roku hasło przewodnie „Drive For Connection – People.Business.Technology” prezentuje z jednej strony ciągłe dążenie do rozwoju pod kątem zarządzania projektami zarówno kierowników projektów, jak i organizacji (DRIVE), ale również potrzebę łączenia i integracji wielu dziedzin wiedzy oraz zespołów w celu podniesienia skuteczności działania (CONNECTION). Podczas tegorocznej edycji chcemy pokazać Państwu w trzech ścieżkach stronę rozwoju kompetencji miękkich (Excellence In Leadership), potrzebę rozumienia specyfiki organizacji (Business And Strategy), ale również chcemy przedstawić różne typu projektów, które aktualnie dotykają wielu organizacji (Digital Transformation).

Trzeciego dnia uczestnicy Kongresu mogą skorzystać z około 50% zniżki na warsztat, prowadzony przez zagranicznych i polskich specjalistów. Więcej informacji o tematach, prowadzących i cenie warsztatów na stronie wydarzenia.

Kongres jest największym wydarzeniem organizowanym przez PMI Poland Chapter, w ubiegłym roku wzięło w nim udział około 400 osób z kilkunastu krajów Europejskich, a mówcami byli specjaliści z Brazylii, USA, Kataru, Niemiec czy Kanady. W tym roku miejscem kongresu jest Sheraton Warsaw Hotel, gdzie odbędzie się także gala, podczas której wręczone zostaną między innymi nagrody za najlepszy polski projekt 2017 roku.

> Rejestracja na kongres <

Scroll to Top