09.03.2022

Różnorodność form zatrudnienia

Wspólnie z kancelarią prawniczą Dentons zapraszamy do udziału w spotkaniu praktyków na temat szans i zagrożeń związanych z różnymi formami zatrudnienia w przedsiębiorstwach.


• Doradzimy, jak odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby pracowników w zakresie wyboru modelu współpracy, wskazując różne warianty i płynące z nich korzyści podatkowe.
• Przedstawimy nasze obserwacje i praktyczne wnioski wynikające ze współpracy z pracodawcami z różnych sektorów gospodarki.
• Skupimy się na niepracowniczych formach zatrudnienia, w tym coraz bardziej rozpowszechnionej na rynku współpracy z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą. Do tematu podejdziemy zarówno z perspektywy pracodawcy, jak i preferencji poszczególnych grup zawodowych.

Omówimy następujące kwestie:

1. trendy na rynku pracy oraz postawy i oczekiwania różnych grup pracowników;
2. korzyści i zagrożenia związane z zawieraniem umów o pracę, umów o zarządzanie oraz o współpracę na zasadzie prowadzenia własnej działalności gospodarczej w ramach jednego przedsiębiorstwa;
3. sposoby ograniczania ryzyka związanego z zastosowaniem rozmaitych form zatrudnienie kadry specjalistycznej;
4. możliwości zmniejszenia obciążeń podatkowych związanych z zatrudnianiem kluczowego dla działania firmy personelu.

Spotkanie adresowane jest do Członków Zarządu, Dyrektorów HR oraz innych osób odpowiedzialnych za kształtowanie strategii personalnej w spółkach.

Spotkanie odbędzie się w dniu 28 października (wtorek) o godzinie 9.30. (potrwa do 2 godzin) w kancelarii Dentons, rondo ONZ 1, Warszawa.

Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 20.10.2014:
telefonicznie 022 646 94 94, lub mailowo:sekretariat@bigram.pl

Zapraszamy
BIGRAM
DENTONS

Podobne aktualności

Napisz do nas

* pole obowiązkowe