IT{republic} nową usługą w portfelu BIGRAM

Z uwagi na dynamiczne zmiany w sektorze i rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości kandydatów z dniem 08 stycznia 2017 r. w ramach Grupy BIGRAM rozpoczyna działalność nowa, specjalistyczna marka: it{republic}. Nowa marka w portfolio Grupy BIGRAM zajmuje się pozyskiwaniem specjalistów dla branży IT.

Agnieszka Jabłońska .Dyrektor Działu Rekrutacji w BIGRAM .Na rynku pracy w sektorze IT mamy od kilku lat rynek kandydata, szczególnie w specjalizacjach IT. Branża kusi wysokimi zarobkami, możliwościami pracy zdalnej, nawet z zagranicy. Niestety pracodawcy poprzez tradycyjne ogłoszenia docierają do niewystarczającej liczby kandydatów, dlatego w obszarze IT konieczne są bezpośrednie poszukiwania (direct search) oraz system poleceń, rekomendacji.
Zapoczątkowane już w 2014 roku działania w celu wydzielenia oddzielnego organu rekrutacji specjalistów IT w ramach grupy BIGRAM ma dziś swój szczęśliwy finał w postaci powstania nowej marki. it{republic} skupia doświadczonych i obytych z rynkiem specjalistów, którzy efektywnie i sprawnie potrafią dotrzeć do właściwych kandydatów.

Nowa marka w grupie BIGRAM czerpie z wieloletnich tradycji opartych na wysokiej jakości świadczonych usług, regularnych kontaktów z klientami, rzetelnych i zaawansowanych technikach oceny.

Łukasz Mazek. Lider Zespołu it {republic} Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego projektu oraz upór i determinacja w osiągnięciu dobrych wyników, czyli pozyskaniu, najlepiej dopasowanych do oczekiwań klienta kandydatów z obszaru IT. IT{republic} tworzą partnerzy rekrutacyjni, którzy wiedzą gdzie i jak wyszukiwać odpowiednich kandydatów. Doświadczeni w przeprowadzaniu procesu oceny oraz selekcji kandydatów odpowiemy na każde zapytanie biznesu o wysokiej klasy specjalistów IT.
Jak przeprowadzić z sukcesem rekrutację na stanowiska IT? Łukasz Mazek podpowiada: „Przede wszystkim trzeba dobrze sprofilować stanowisko, określić wymagania, nie tylko twarde, ale i miękkie kompetencje. Czy na pewno potrzebujemy szeroko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych? Jakimi językami programowania powinien posługiwać się kandydat. Przede wszystkim jednak w procesie przyciągania kandydata atuty danej oferty są kluczowe. Dla kandydatów z branży IT działają nieco inne motywatory. Bardzo ważna jest możliwość pracy zdalnej, dobry sprzęt oraz atrakcyjny projekt, który jest jednocześnie wyzwaniem, do którego można podejść ambicjonalnie.”

Czerpiąc z najlepszych tradycji oraz praktyki rekruterskiej firmy BIGRAM, działamy na dynamicznym rynku usług, pomagając coraz większej ilości partnerów. Jesteśmy po stronie klienta i wspieram go w zdobywaniu najlepszych specjalistów z branży IT. Nie działamy szablonowo, wprowadzając indywidualne podejście do każdego tematu. Stawiamy czoła projektom dla innych niewykonalnych. Dla nas wyzwanie to szansa na pokazanie umiejętności oraz budowanie długoterminowej, stałej relacji biznesowej. Efektem jakościowego podejścia do rekrutacji jest lojalność partnera. Z naszej strony gwarantujemy w pełni profesjonalny przebieg procesu wraz z pełnym feedbackiem dotyczącym aktualnej sytuacji rynkowej w danym segmencie rynku.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy:

www.itrepublic.pl

Łukasz Mazek – Lider Zespołu
lukasz.mazek@bigram.pl
tel. 663 363 702

 

Scroll to Top