Już jest! Kolejny biuletyn BIGRAM Bliżej rynku.

W sierpniowym wydaniu Prezes Piotr Wielgomas odpowiada na pytania dotyczące rynku pracy w 2016 roku. Jak firmy odnajdują się w nowej rzeczywistości tak dużej konkurencji w obszarze pozyskiwania kandydatów i co robią, aby stać się oczywistym wyborem talentów? Czy bliżej mu do rynku pracodawcy czy pracownika? Na te i inne pytania odpowiedź można znaleźć już na pierwszych stronach.

Jednym z tematów poruszanych na łamach biuletynu jest także rekrutacja w IT. Wirtualne rekrutacje, ogłoszenia w grach czy wykorzystanie grywalizacji jako metody selekcji najlepszych kandydatów to tylko niektóre z metod dotarcia na stanowiska specjalistyczne w sektorze IT. Łukasz Pikula- IT Practice Manager opowiada jakimi jeszcze innymi metodami można dotrzeć do najlepszych.

Agnieszka Jabłońska – Managing Director Executive Search opowiada o budowaniu własnej marki- dlaczego jest to tak istotne w dzisiejszych czasach i na co warto zwrócić uwagę.

W biuletynie można także znaleźć artykuł o pozytywnych zmianach dotyczących Assessment Center i jego wykorzystaniu nie tylko przy zatrudnianiu managerów wyższego szczebla. Skąd wzięło się nowe podejście- odpowiadała Anna Zachariasz-Łobodzińska, Dyrektor Działu Rozwoju i Ocen.

Zapraszamy także do zapoznania się w wywiadem przeprowadzonym ze Sławomirem Sztrajtem-liderem zwycięskiego zespołu GMC Poland, relacją z krajowej edycji konkursu Enactus oraz wynikami badania dotyczącego outplacement.

BIGRAM bliżej rynku

BIGRAM bliżej rynku 2016

Scroll to Top