Czego biznes oczekuje w zmianie i kryzysie od HR’u?

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z pierwszego panelu dyskusyjnego na konferencji „Rynek Pracy 2023 – Rynek ZMIAN i Restrukturyzacji”!

Jaka jest rola i pozycja HR-u w Twojej organizacji?
Czy HR jest partnerem dla Biznesu do podejmowania strategicznych decyzji?
A może ma jedynie operacyjną i usługową rolę?

O tym jaka ważna jest rola HR oraz jak prowadzić zarządzanie zmianą w organizacji w partnerstwie miedzy HR i Biznesem rozmawiała Agata Lautsch z Anną Kaczmarską – Strategic Business Partner z Helping Hand, Dariuszem Krzemińskim – EMEA HR Director z Electrical Components International oraz Marcinem Petrykowskim – Prezesem Zarządu Atende S.A. podczas panelu dyskusyjnego „Czego biznes oczekuje w zmianie i kryzysie od HR’u?” na konferencji „Rynek Pracy 2023 – Rynek zmian i restrukturyzacji”.

HR znajdzie tam konkretne wskazówki dotyczące tego, jak budować relacje z biznesem i jak skutecznie przekonywać Zarząd do proponowanych przez siebie rozwiązań.

Członkowie Zarządów i Managementu dzięki tej rozmowie mogą uzyskać nową perspektywę dotyczącą roli i kompetencji HR’u w ich organizacjach.

Każdy, kogo czekają w przyszłości ważne zmiany dostanie od Ekspertów doświadczonych w temacie transformacji i zarządzania zmianą ważkie i bezcenne inspiracje!

Otrzymaj dostęp do nagrania z innych wystąpień na konferencji „Rynek Pracy 2023 – Rynek zmian i restrukturyzacji”!

Jeśli chcesz wiedzieć jak powinno wyglądać zarządzanie zmianą w organizacji, jak przygotować się jeśli Twoją firmę czekają zwolnienia grupowe i czym jest program outplacementowy, to zapraszamy do obejrzenie nagrania z całości konferencji (poniżej).

Scroll to Top