Nowa spółka w grupie BIGRAM

Z radością i dumą informujemy, ze z dniem 1 września 2015 w ramach Grupy BIGRAM rozpocznie swoją działalność nowa wyspecjalizowana spółka: IDEA! Human Capital  /http://www.idea-hc.pl/

Jest to wspólne przedsięwzięcie BIGRAM SA- jednego z liderów rynku doradztwa personalnego w Polsce oraz renomowanej i obecnej od blisko 20- lat na rynku spółki IDEA! Management Consulting, koncentrującej się na rynku wynagrodzeń.

Dzięki nowej spółce, opartej o doświadczony zespół pod przewodnictwem znanego eksperta Krzysztofa Gugały związanego z IDEA! MC od początku jej działalności, jak również wyposażonej w know – how i referencje obu spółek , Grupa BIGRAM umacnia i poszerza swoje kompetencje na polu systemów wynagrodzeń , systemów motywacyjnych oraz raportów płacowych.

Należy podkreślić, że IDEA! Human Capital reprezentuje w Polsce światowego eksperta w obszarze zarządzania talentami oraz polityką wynagrodzeń – Towers Watson Data Services /www.twdataservices.com/ Przewodniczącym Rady Nadzorczej nowej spółki będzie Piotr Wielgomas- prezes BIGRAM SA, a Wiceprzewodniczącym Paweł Bochniarz- Wspólnik i twórca IDEA Management Consulting.

Nowa inicjatywa dwóch silnych rynkowych graczy z pewnością przyczyni się do dalszego podniesienia jakości świadczonych usług oraz ich innowacyjności, jak również wychodzi naprzeciw rosnącym potrzebom klientów.

Krzysztof Gugała,Prezes Zarządu IDEA! Human Capital.

Utworzenie IDEA! Human Capital” poprzez połączenie potencjałów dwóch wcześniej już współpracujących organizacji, jest znaczącym wydarzeniem na rynku doradztwa w zakresie wynagrodzeń w Polsce. Dotychczas nasz sektor cechowało rozpraszanie a nie konsolidowanie działań. Podjęliśmy wyzwanie stworzenia silnego centrum kompetencji w zakresie zarządzania płacą, całkowitą propozycją pracodawców (EVP) oraz benchmarkingu praktyk płacowych. Oferujemy klientom dostęp do najlepszych rozwiązań w skali międzynarodowej i doświadczony zespół polskich praktyków.

Piotr Wielgomas, Prezes Zarządu BIGRAM.

Cieszymy się z poszerzenia oferty naszej Grupy, wspólnie będziemy mogli zainicjować nowe projekty i dotrzeć do nowych klientów. Kompleksowość naszej oferty wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku.

Scroll to Top