Globalne spotkanie IIC Partners Executive Search

W październiku, w warszawskim Hotelu Bristol na zaproszenie BIGRAM , odbyło się po raz pierwszy globalne spotkanie renomowanej międzynarodowej sieci IIC Partners Executive Search,  której nasza Spółka od 16 lat jest wyłącznym polskim partnerem / www.iicparners.com /.

Na spotkaniu obecnych było ponad 110 partnerów i konsultantów z całego świata, którzy przez trzy dni trwania konferencji dyskutowali o sprawach związanych z rynkiem rekrutacji menedżerów wyższego szczebla, wyzwaniami związanymi z najnowszymi technologiami , jak również globalizacją.

Specjalnymi gośćmi konferencji , prezentującymi bardzo ciekawe doświadczenia swoich korporacji w naszym kraju byli min. prezes  HSBC Bank Polska Michał Mrożek oraz Dyrektor Generalny Danone Polska Harry Klompe.

Ciekawa dyskusja dotyczyła również najnowszego globalnego zjawiska tzw. personal online reputation, które było prezentowane przez grupę holenderskich ekspertów.

Całość wydarzenia , bogaty program merytoryczny oraz kulturalny, znakomicie wpisały się w promocję gospodarcza Polski, jak również samej Warszawy.  Jesteśmy przekonani, że wydarzenie to zaowocuje to licznymi kontaktami biznesowymi.

Scroll to Top