bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94
Viewing posts from: November 2000

Enactus Poland

Enactus to międzynarodowa organizacja non-profit, która zrzesza liderów biznesu oraz studentów przy wspólnej realizacji koncepcji zrównoważonego rozwoju. Nasza firma koordynuje organizację projektów i wydarzeń Enactus w Polsce. Współpracujemy z partnerami biznesowymi w obszarze Employer brandingu, CSR i rekrutacji studentów.

Więcej

Global Management Challenge

Polskie edycje międzynarodowego konkursu GMC Poland, który wykorzystuje zalety grywalizacji dla rozwoju wiedzy i umiejętności menedżerskich. GMC to nie tylko zaawansowana symulacja biznesowa, to również okazja do pozyskania wyjątkowych kandydatów, prawdziwych talentów.

Więcej

Audyt procesów rekrutacyjnych

Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem oferując wsparcie w postaci oceny prowadzonej komunikacji i działań rekrutacyjnych.

Więcej

Employer branding na uczelniach

Od ponad 10 lat zbieramy doświadczenia współpracując ze środowiskiem studenckim. Realizujemy kampanie wizerunkowe, opracowujemy atrakcyjne materiały i wydarzenia dla młodych talentów. Od stron internetowych i social media, po opracowanie programu ambasadorskiego i organizację dni otwartych. Przybliżamy pracodawcom świat akademicki.

Więcej

Badania rynku

Sprawdzamy oczekiwania pracodawców i pracowników, ich motywacje i aspiracje. Obecnie prowadzimy dwa ogólnokrajowe badania: Motywacje Młodych oraz Motywacje Menedżerów.

Więcej

Diagnoza EVP

Employer Value Proposition to podstawa, kamień węgielny pod Employer branding. Jeśli w ogóle rozmawiamy o budowaniu wizerunku pracodawcy, należy zacząć od zdiagnozowania wartości pracodawcy.

Więcej

Komunikacja HR

Uważamy, ze obszar HR zasługuje na atrakcyjna prezentacje oraz dopracowaną komunikację.

Więcej