RICHARD DENNY, 30 stycznia 2008 r.

seminarium_Richard_Denny_013_mniejszeZWYCIĘSKA SZTUKA SPRZEDAŻY na podstawie bestsellera „Selling to Win” XXIV Seminarium z cyklu AUTORYTETY odbyło się 30 stycznia 2008r. w Warszawie  Spotkanie poprowadził jeden z czołowych autorytetów z zakresu technik sprzedaży, najbardziej inspirujący mówca Wielkiej Brytanii Richard Denny.

Richard Denny początki kariery związał z rolnictwem. Stworzył odnoszącą sukcesy hurtownię żywności. Zorganizował i poprowadził pierwszy bunt rolników w Wielkiej Brytanii. Następnie prowadził szeroki handel na Bliskim Wschodzie przeróżnymi produktami, m.in. stalą, cementem, jugosłowiańską jagnięciną, sprzętem elektronicznym. Z uwagi na zdobyte doświadczenie, Richard Denny zapraszany był do wielu miejsc jako prelegent oraz doradca. To doprowadziło do utworzenia Richard Denny Group, która uznawana jest obecnie za wiodący podmiot w szkoleniach biznesowych w zakresie sprzedaży, kierowania i zarządzania, obsługi klientów oraz rozwoju działalności.

Opracował ponad 30 szkoleniowych taśm wideo. Jest autorem i prezenterem 3 albumów audio. Jego 5 książek – Motywowanie do zwycięstwa (Selling to Win), Succeed for Yourself, Motivational Management, Speak for Yourself, Communicate to Win – to międzynarodowe bestsellery sprzedawane w 46 krajach i przetłumaczone na 26 języków. Jego książka Motywowanie do zwycięstwa stała się lekturą obowiązkową każdego, kto pragnie zostać profesjonalnym sprzedawcą, i najprawdopodobniej jest najlepiej sprzedającą się pozycją o tej tematyce.
Richard Denny zaprezentował sposoby uzyskiwania wyższych poziomów sprzedaży oraz podwyższania wskaźnika realizowanych transakcji poprzez wykorzystanie profesjonalnych umiejętności sprzedaży. Uczestnicy seminarium dowiedzieli się, jak wykorzystywać nowe możliwości dostępne na dzisiejszym, szybko zmieniającym się rynku. Richard Denny pokazał, pod jakim względem jego praktyczne brytyjskie podejście do sprzedaży jest najlepsze na świecie oraz dlaczego jego proste metody za każdym razem przynoszą sukces.