Enactus Poland

Enactus jest międzynarodowym programem, w którym spotykają się obecni liderzy, przedstawiciele biznesu oraz środowiska naukowego z liderami przyszłości, zdolnymi i aktywnymi studentami.

Te trzy grupy dążą wspólnie do pobudzenia przedsiębiorczości oraz aktywizacji zawodowej wybranych środowisk. W tym celu, każdego dnia na świecie studenckie zespoły Enactus z pomocą opiekunów naukowych i doradców biznesowych realizują projekty edukacyjne. Kierując się zasadami etyki, poszukują rozwiązań biznesowych oraz mechanizmów rynkowych, które trwale i skutecznie poprawią jakość życia lokalnych społeczności.

Na całym świecie, raz w roku, organizowane są konkursy, na których zespoły studenckie prezentują przed biznesowym Jury efekty swojej pracy, wyniki projektów zrealizowanych na rzecz lokalnych społeczności. Zwycięzca krajowy uczestniczy w Enactus World Cup.

Współpraca z biznesem

Organizacja funkcjonuje i rozszerza swoją działalność dzięki zaangażowaniu sponsorów, patronów i organizacji wspierających. Sieć partnerów obejmuje kilkaset wiodących światowych marek, fundacji oraz lokalnych firm i organizacji – odpowiedzialnych liderów biznesu.

W Polsce Enactus wspierają:
Partner Diamentowy: Grupa AXA, Tesco
Partnerzy Srebrni: PMI Poland Chapter, Siemens, Grupa Saint-Gobain
Supporterzy: Amazon, Antalis, BBDO, CAT Financial, Coca-Cola HBC, LOTTE Wedel, Ferrero, Innovatika, Nivea, Shell, Sokółka Okna i Drzwi, Volkswagen Financial Services, Willis Towers Watson
Patron Honorowy: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie
Partner Medialny: Wirtualna Polska, My Company, ThinkTank
Partner Prawny: GIDE

EMPLOYER BRANDING

Aktywna obecność w środowisku młodych talentów.

CSR

Wpływ na życie lokalnych społeczności.

REKRUTACJA TALENTÓW

Współpraca z wyjątkowymi studentami.

NETWORKING

Okazja do poznania przyszłych oraz obecnych liderów.

W przypadku zainteresowania szczegółową ofertą dotyczącą pakietów sponsorskich oraz korzyści wynikających ze współpracy z Enactus Poland prosimy o kontakt.

Sonia Zakrzewska
Enactus Poland Country Leader
tel. +48 22 646 94 94 | sonia.zakrzewska@bigram.pl

Dowiedz się więcej o Enactus