Enactus Poland

Enactus jest międzynarodowym programem, w którym spotykają się obecni liderzy, przedstawiciele biznesu oraz środowiska naukowego z liderami przyszłości, zdolnymi i aktywnymi studentami.

 

Te trzy grupy dążą wspólnie do pobudzenia przedsiębiorczości oraz aktywizacji zawodowej wybranych środowisk. W tym celu, każdego dnia na świecie studenckie zespoły Enactus z pomocą opiekunów naukowych i doradców biznesowych realizują projekty edukacyjne. Kierując się zasadami etyki, poszukują rozwiązań biznesowych oraz mechanizmów rynkowych, które trwale i skutecznie poprawią jakość życia lokalnych społeczności.

Na całym świecie, raz w roku, organizowane są konkursy, na których zespoły studenckie prezentują przed biznesowym Jury efekty swojej pracy, wyniki projektów zrealizowanych na rzecz lokalnych społeczności.

 

Zapraszamy na profil Enactus na LinkedIn, na którym na bieżąco zamieszczamy nowości branżowe – https://www.linkedin.com/company/enactus-poland/

 

Zwycięzca krajowy uczestniczy w Enactus World Cup.

Współpraca z biznesem

Organizacja funkcjonuje i rozszerza swoją działalność dzięki zaangażowaniu sponsorów, patronów i organizacji wspierających. Sieć partnerów obejmuje kilkaset wiodących światowych marek, fundacji oraz lokalnych firm i organizacji – odpowiedzialnych liderów biznesu.

 

W Polsce Enactus wspierają:
Partnerzy Diamentowi: AXA Polska, BP Polska
Partnerzy Złoci: Empik, PLL LOT, PwC

Partnerzy Srebrni: Bank Gospodarstwa Krajowego, Ferrero Polska Commercial, Lotte Wedel, PMI (Project Management Institute)

Supporterzy: Antalis, CAT Financial, InMarketing, Innovatika, ITSCM, NIVEA, Polski Fundusz Rozwoju, Willis Towers Watson, Volkswagen Financial Services
Patron Honorowy: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie
Partner Medialny: Wirtualna Polska, My Company
Partner Prawny: GIDE

EMPLOYER BRANDING

Aktywna obecność w środowisku młodych talentów.

CSR

Wpływ na życie lokalnych społeczności.

REKRUTACJA TALENTÓW

Współpraca z wyjątkowymi studentami.

NETWORKING

Okazja do poznania przyszłych oraz obecnych liderów.

W przypadku zainteresowania szczegółową ofertą dotyczącą pakietów sponsorskich oraz korzyści wynikających ze współpracy z Enactus Poland prosimy o kontakt.

Angela Czyżewska
Enactus Poland Country Leader
tel. +48 22 646 94 94 | angela.czyzewska@bigram.pl

Dowiedz się więcej o Enactus