tło oferty

Inne oferty w kategorii

Zastępca kierownika wydziału projektowego

Poznań

Nr ref.: MS/ZKWP/0822

Aktualnie rekrutujemy dla firmy z branży eventowej - organizatora i gospodarza konferencji, kongresów, wydarzeń kulturalnych, sportowych oraz wydarzeń korporacyjnych. Firma posiada doświadczenie w przygotowywaniu wydarzeń biznesowych i rozrywkowych na dużą skalę, wyróżnia ich ranga, zasięg i jakość organizowanych eventów.

Zakres obowiązków:

  • koordynacja aktywności w zakresie pracy zespołu projektowego,
  • odpowiedzialność za pracę zespołu projektowego,
  • rozliczanie czasu pracy pracowników,
  • zarządzanie podległymi pracownikami,
  • organizacja pracy działu projektowego.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy projektowej,
  • zawansowana znajomość pakietu Office,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • wysokie umiejętności analityczne,
  • umiejętność organizacji czasu pracy zespołu oraz orientacja na cele,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • zdolność pracy pod presją czasu.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,
  • zadaniowy system czasu pracy,
  • wynagrodzenie w granicach 7500 - 8000 PLN brutto,
  • dofinansowane prywatne ubezpieczenie medyczne dla pracownika i rodziny,
  • program MultiSport,
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • program emerytalny,
  • dofinansowanie wypoczynku oraz wakacji dzieci,
  • wyprawkę szkolną,
  • paczki świąteczne.