WEB DEVELOPER

Nasz zespół ma przyjemność wspierać w procesie rekrutacji firmę o wieloletnim doświadczeniu i rozpoznawalnej marce z branży mediowej i wydawniczej. Poszukujemy kandydatów/kandydatek zainteresowanych objęciem strategicznej roli na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KK/WD/0620

Główne zadania i odpowiedzialności:

• współpraca przy projektowaniu i rozbudowywaniu dynamicznie rozwijających się portali internetowych, a w szczególności:
 tworzenie stron serwisów
 rozbudowa funkcjonalności CMS
 kontrola jakości kodu pod względem zgodności ze standardami
 optymalizacja kodu

Od Kandydatów oczekujemy:

• bardzo dobrej znajomość HTML, CSS
• znajomości systemu MySQL, JavaScript, PHP, REST API, jQuery na poziomie zaawansowanym,
• doświadczenia w budowie serwisów internetowych, w szczególności serwisów wykorzystujących rozwiązania CMS,
• kreatywności i samodzielności w rozwiązywaniu problemów projektowych, budowaniu funkcjonalności i UX

Nasz klient oferuje:

• pracę w interesującym i ambitnym środowisku,
• możliwości rozwoju merytorycznego i zdobywania nowej wiedzy,
• sprawny proces rekrutacyjny i stały kontakt z naszym konsultantem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.